Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek arról a lányról, aki sört iszik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 19:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy hozhatna nekem is:D
2010. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
hamar teherbe eshet
2010. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

Régen úgy voltam vele, hogy sört csak a proli csajok isznak.

Ma pedig már egyre biztosabb vagyok benne...



Na jó, viccet félretéve... Nincs azzal semmi baj. Csak ne legyen szőrös sörhasa tőle :)

2010. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
21%
Elég paraszt mindenesetre.
2010. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
ettől tényleg paraszt lennék?
2010. aug. 25. 19:43
 6/30 Captain Frájer ***** válasza:
77%
19:40-hez hozzáfűzném, hogy igaza van...De azért, mert manapság már 3/4 magyarország proli XD
2010. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Jobb mintha szilvapálinkázna

Egyébként ketten a párommal napi 6 sör fogyasztunk el.

Eredetileg 4+2 arányban egyeztünk ki, de az utóbbi időben megfordulni látszik a dolog. Vagy a szeretője is sörözik, vagy csak én érek túl későn haza, de általában nekem nem sok marad.

2010. aug. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
nekem kifejezetten imponál az ilyesmi. inkább attól óczkodom, amikor ilyen műmájer édes löttyöket isznak, mert az a divat.
2010. aug. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Captain Frájer ***** válasza:
100%
Am, h értelmes választ is írjak. Ha csak időnként, az nem baj. De ha mattrészegre issza magát minden alkalommal, akkor hát nem igen keresném a társaságát. Amúgy sem kedvelem a nagy ivós lányokat, de ha ésszel iszik, akkor rendben.
2010. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi alapján szamár mindenki, aki ítél. Ha szereti, élvezi, igya. Mint a dohányzás. Jó társaságban, heti egy este elszívni egy-egy szálat, bárki megteheti. Amíg nem esik át a ló túlsó oldalára, és nem kezdi üvegszám inni, vagy dobozszám szívni, addig egyedül az a fontos, hogy az ő preferenciarendszerének mennyire kedves, az ujjal mutogató ítélkezők meg forduljanak a Benta patak medrébe pótos IFÁval. ;)


A mértékkel sörivás egyébként azért is fontos, mert... hát a finom ízű puncit szeretjük, a keserűt annyira nem. De igazából ez is mindenkinek a maga dolga. :)

2010. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!