Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan lányról aki nem iszik (vagy csak nagyon keveset)?

Figyelt kérdés

Régebben mindig azt hittem,hogy attól lesz vki "nagylány",hogy ha már iszik,cigizik,jól bepiál..stb.Volt is néhány olyan alkalom,amikor ez megtörtént.Voltak durva dolgok is,amikbe inkább nem mennék bele.De rá kellett jönnöm,hogy ez egyáltalán nem nőies,nem nagylányos,és egyébként se akarok már az lenni.Főleg nem az,ha normális palit akarok magamnak.Már egy jó ideje nem iszom alkoholt,ha bulizni megyek főképp,de egyébként se,max.nyáron,nagy melegbe egy hideg sör,vagy jó kis fröccs.Múltkor emiatt megszóltak egy buliban.

Nektek mi a véleményetek erről fiúk?

Kort írjatok!:)

17/L


2011. ápr. 23. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Buliban nem iszok semmilyen alkoholt és már többen is megszóltak miatta. De engem nem érdekelnek. Ha nem akarok piálni, akkor nem is fogok. Én még a cigit sem próbáltam ki.

16/L

2011. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Számomra az egyik legkiábrándítóbb dolog a világon a részeg lány látványa!

33 F

2011. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szükséges, de nem elégséges feltétel.
2011. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Iszik kicsit azzal nincs gond de egy taj részeg nő látványa tényleg elég undorító.Nem nőies. Na meg én arra tudok még kiakadni ha cigizik egy nő, nem azt mondom hogy kerülöm az ilyeneket meg zéró tolerancia, de zavar.


18f

2011. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok mint az 1. kommentelő :) 16 éves, és még soha nem cigiztem, de nem is akarok. A piával úgy állok, hogy ha megkívánom iszok (nagyon ritka), de emígy nem tudnak rávenni. Nem iszok csak azért, mert más azt akarja, s egyébként is kevés csúnyább látvány van egy részeg csajnál
2011. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gusztustalan egy nő részegen?Akkor ti férfiak fogjátok be mert ti többet isztok. És még elvártok tőlünk mindent. Jó nem kell mindig többet inni a kelleténél de na azé ne csak a lányok legyenek elnyomva...
2011. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nagyon helyes, nem csak nőben, férfiban is undorító, ha iszik. Csak az éretlen gyerekes gondolkodású p.icsák meg "menő"srácok gondolják, hogy ez így a jó, de szerintem borzasztóan szánalmasak az ilyen emberek
2011. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó dolog.
2011. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Nem mondom ha nagy ritkán elmegyek bulizni akkor megiszok egy kis valami töményebb dolgot (azt sem magamtól, hanem mert körülöttem ha mindenki iszik akkor koccintok, meg egyébként nem tudom elengedni magam) de ennyi. Koccintok velük, és utána csak kólázok. Ha elmentünk valahova "fiatal" koromban ahová mi vittük a piát, és az üveg járt körbe (igen ilyen is volt, hogy 1 üvegből ittunk) akkor általában csak a szájamhoz emeltem mint aki iszik, de közben meg egy kortyot sem ittam. Nem szeretem az ízét. Van ilyen. És én kifejezetten szánalmasnak tartom azokat a lányokat akik csacsi részegen fetrengenek.


22/L

2011. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak tisztelni tudom az ilyen lányt! Kár, hogy egyre kevesebb van belőlük!
2011. ápr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!