Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam be a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam be a páromat hogy komfortos legyen neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 24 éves lány vagyok a párom 25 éves, viszont még nem mutatták be őt egy "háznál sem", mert nem voltak annyira komoly kapcsolatai korábban pláne olyan egyetemre járt ami mellett nem fért bele neki egy komoly kapcsolat. lassan 3 hónapja vagyunk együtt, ennek az is az oka hogy a családommal élek és szeretném ha tudna már nálunk aludni.

Viszont eléggé introvertált, nagyon izgulós, és nem szeretném olyan helyzetbe hozni amikor a szüleim konkrétan "meginterjúvolják"- nyilván én is izgulok mert eddig 1 barátom volt egy hosszabb kapcsolat, és kíváncsi vagyok hogy a szüleim is mit szólnak. Anyukám vacsorával akar készülni de félek hogy ez túl feszítő lenne a barátomnak.

Tudnátok ajánlani valami olyat ami szabadabb? Akár egy kerti sütögetés, vagy csak egy délutáni kávé/süti kis beszélgetés és ennyi?


Köszönöm előre is


2021. jún. 14. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is intró vagyok, sőt még talán fwlénk is. De sosem volt gond ilywnből. Hacsak nem aberrált alkeszok a szüleid, akkor nem igazán lshet gond. Nyilván a nehéz témákat kerülni kell... pénz, vallás, politika, származás, stb.. és akkor lehet belőle jó viszony.
2021. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!