Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam be a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam be a páromat hogy komfortos legyen neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 24 éves lány vagyok a párom 25 éves, viszont még nem mutatták be őt egy "háznál sem", mert nem voltak annyira komoly kapcsolatai korábban pláne olyan egyetemre járt ami mellett nem fért bele neki egy komoly kapcsolat. lassan 3 hónapja vagyunk együtt, ennek az is az oka hogy a családommal élek és szeretném ha tudna már nálunk aludni.

Viszont eléggé introvertált, nagyon izgulós, és nem szeretném olyan helyzetbe hozni amikor a szüleim konkrétan "meginterjúvolják"- nyilván én is izgulok mert eddig 1 barátom volt egy hosszabb kapcsolat, és kíváncsi vagyok hogy a szüleim is mit szólnak. Anyukám vacsorával akar készülni de félek hogy ez túl feszítő lenne a barátomnak.

Tudnátok ajánlani valami olyat ami szabadabb? Akár egy kerti sütögetés, vagy csak egy délutáni kávé/süti kis beszélgetés és ennyi?


Köszönöm előre is


2021. jún. 14. 13:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsánat azt lefelejtettem, hogy az exbarátom meg nagyon extrovertált volt, egyből beszélt a szüleimmel, nyitott volt -ő viszont csendesebb, nehezebben megnyíló és ezért se tudom hogy hogy kellene
2021. jún. 14. 13:30
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Erre szerintem bombabiztos valaszt senki nem fog tudni adni.


Ha izgulni fog, akkor izgulni fog.


Esetleg egy xanaxot be lehet venni, ha annyira komoly.


De szerintem ez meg az egeszseges lampalazba tartozik, kb. minden normalis ember picit izgul ha a masik szuleinek kell "bizonyitani".

2021. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Azért 25 éves felnőtt embertől elvárható, hogy ne izgulja halálra magát egy látogatástól.

Azt meg se te, se a barátod ne tekintsétek "interjúztatásnak", ha a szüleid egy beszélgetést kezdeményeznek vele, hogy jobban megismerjék.

Esetleg közöld a szüleiddel, hogy izgulós Jenővel csak az időjárásról szabad beszélgetni, evés szóba sem jöhet!

2021. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A bográcsolás, vagy a sütögetés a legkötetlenebb elfoglaltság.
2021. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem kellene ezt a bemutatást elkapkodni!
2021. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezd tőle, hogy neki mi lenne a legkényelmesebb.
2021. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Nahát, nagyon feszítő leülni vacsorázni... tini kategória szint
2021. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

akkor fusson össze véletlenül az anyukával egy bevásárlás során.. te meg játszd a meglepődöttet, hogy "jé, édesem, hogy kerülsz ide"


Ez esetben egyszerre csak egy embert ismer meg.. nem pedig 16an állják körbe és szívatják.


amúgy meg igaz.. nem kell ezt elkapkodni.

2021. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar egy kicsit sem hogy egy állítólag egészséges, felnőtt férfinek egy ilyen alap szociális esemény gondot okoz? Én alapból be se mutatnék ilyen embert, akivel azon kell aggódni, hogy nem lehet vele beszélgetni. De te tudod.
2021. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként sokkal kevésbé érzem kínosnak leülni és megenni egy vacsorát a szülőkkel, mint azt, hogy este megyek a lányukkal dugni az ő házukban. Vagy reggel gatyában találkozni az anyóssal-apóssal a fürdőszobaajtóban.
2021. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!