Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as, 40-es konzervatív nők:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as, 40-es konzervatív nők: bevallalnátok egy laza kapcsolatot Leonardo DiCaprio-val?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés arról szól, hogy vajon az említett konzervatív nők képesek lennének-e kivételt tenni egy egy olyan jóképű, gazdag, és híres filmszínésszel, mint DiCaprio. Vagy pedig ragaszkodnának ahhoz, hogy csak komoly kapcsolatot akarnak.


Persze sokan azt mondanák, hogy nem, de ha mélyen magatokba nézek, meglenne az esély arra, hogy ez megvalósuljon?


Az oldal anonim, senkit nem fogok lepontozni, sem gúnyolni, legyetek őszinték.


2021. jún. 5. 21:41
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
54%
Behelyettesítem olyannal, aki tetszik: nem. Alapból nincs bajom azokkal, akik szexkapcsolatot tartanak fenn, de nekem nem megy. Az a férfi, aki ilyet kérne, az "lesüllyedne" a szememben.
2021. jún. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
34%
Leo egy lepusztult oreg igenytdlen foszer. Hires ferfiakkal alapbol nem ismerkedek.
2021. jún. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
49%
Nem, öreg és kövér már.
2021. jún. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Nem. Még Jason Momoa kedvéért sem.
2021. jún. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Máshogy működöm. De amúgy hányingerem van attól, amikor megdícsérnek ezért, meg jókislánynak tartanak. Nem azért nincsenek alkalmi kapcsolataim, mert fent akarom tartani az erkölcs maszkját, miközben majd megpusztulok már a random szexért. Hanem mert nem esne jól. Ez van. Nem vagyok ettől követendő példa, nem vagyok semmivel több. Utálom, amikor a férfiak azt hiszik, hogy az ő kedvükért hősiesen lemondok az örömökről.
2021. jún. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
35, dettó. Azt hiszik, van tartásom, pedig vágyam nincs. Mintha egy vak férfit megdicsérnénk, hogy nem fordul a nők után.
2021. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a férfiak nem is realizálják szerintem, mert a többségnek szinte mindig a bax.. jár az eszük. :(
2021. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Tanulságos válaszok is születtek, köszönöm.
2021. jún. 6. 21:25
 39/40 anonim ***** válasza:
0%
Inkább Ben Afflecket említetted volna, a nőknek jobban bejön, mint a kis köpcös Cabrió ;)
2021. jún. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Seggfleck? Kösz, nem.
2021. jún. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!