Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as, 40-es konzervatív nők:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as, 40-es konzervatív nők: bevallalnátok egy laza kapcsolatot Leonardo DiCaprio-val?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés arról szól, hogy vajon az említett konzervatív nők képesek lennének-e kivételt tenni egy egy olyan jóképű, gazdag, és híres filmszínésszel, mint DiCaprio. Vagy pedig ragaszkodnának ahhoz, hogy csak komoly kapcsolatot akarnak.


Persze sokan azt mondanák, hogy nem, de ha mélyen magatokba nézek, meglenne az esély arra, hogy ez megvalósuljon?


Az oldal anonim, senkit nem fogok lepontozni, sem gúnyolni, legyetek őszinték.


2021. jún. 5. 21:41
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
17%
Lányok, nem az a mantra, hogy a külső nem számít?
2021. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
65%
2021. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
59%
11 Nem. Ezt soha, senki nem mondta. De azt igen, hogy nem a külső az elsődleges, hanem csak egy tényező.
2021. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire számítok konzervatívnak, de DiCaprióval bármit, bármikor, bárhol. (Jó, bármit talán nem, de egy laza kapcsolatot simán.)
2021. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
81%
A kérdező az eddig aki fantáziál Caprióról, maradjunk ennyiben.
2021. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Miért vállalnék be? Nem értem a kérdést se. Nem akarok laza kapcsolatot senkivel. Azok nem a szexről szólnak? Vagy rosszul tudom?🤔 Most tekintsünk el attól, hogy nekem nem igazán jön be. Ahogy egy válaszoló már írta, fiatalon meg túl nyálas volt, de azért talán volt egy nagyon rövid, max.2 évig tartó időszaka, amikor szerintem ok volt. Na, de! Így 40 felé már van annyi tapasztalatom, hogy a jó külső nem feltétlenül egyenesen arányos a jó szexszel. Szóval, ha valamiért mégis laza kapcsolatot(tehát csak szexet) akarnék, akkor az legyen jó. De mi a garancia, hogy jó lesz? Miért pont vele próbáljam ki? Ennyi erővel random Jóskával is szexelhetnék, mert "amire kell", abban lehet, hogy sokkal jobb, mint Leó.🤷

Szerintem te nagyon férfi aggyal gondolkodsz. Az nálatok van úgy, ha a nő gáz, de jól néz ki, akkor lazára jó lesz. Én legalábbis nem vagyok annyira vizuális típus, hogy elég ha a pasi jól néz ki, máris orgazmusom lesz.

2021. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Nem fantáziálok róla, mert nem vagyok sem meleg, sem biszex. Ettől függetlenül tudom, hogy DiCaprio népszerű(?) a nőknél, vagy legalábbis az volt akkor, amikor a Titanic-ot játszotta, és elismerem, hogy most is jól tartja magát a kora ellenére. Ez tény, az átlag 40-es pasi rosszabb állapotban van.
2021. jún. 5. 22:16
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tényleg nem. Nekem a szex nem csak testi dolog, hanem lelki is. Mondjuk DiCaprio nem is az esetem, legyen akkor inkább Chris Hemsworth. De vele sem. Számomra semmi értelme, nem könyvelném el dicsőségnek vagy különleges alkalomnak. Egyszerűen engem nem mozgatnak ezek a dolgok.
2021. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát a Titanic jó rég volt. 97'

Akkor voltam 17 éves. Nem tetszett és azóta se tetszetteg soha. Én sem szeretem a pufók pasikat ahogy már mások írták. Meg a kis buflák fejet, pisze orrocskával.

Egyébként hatalmas színész, nagyon szeretem. Az egyik legnagyobb alakítása 93-ban a Gilbert Grapeben az értelmi sérült gyerek. Akkor láttam, láttuk először, moziban, 19 éves volt benne és emlékszem hogy nem értettük hogy vették rá a fogyi gyereket hogy ilyen jól szerepeljen. Azt hittük tényleg az.

2021. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem tetszik DiCaprio, ő sem érdekelne laza kapcsolatra. Amúgy nálam a szexkapcsolat tényleg abszolút nem játszik, de ha valakivel mégis kivételt tudnék tenni, az nem azért lenne, mert gazdag vagy híres, és valószínűleg nem is elsősorban a külseje miatt.
2021. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!