Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as, 40-es konzervatív nők:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as, 40-es konzervatív nők: bevallalnátok egy laza kapcsolatot Leonardo DiCaprio-val?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés arról szól, hogy vajon az említett konzervatív nők képesek lennének-e kivételt tenni egy egy olyan jóképű, gazdag, és híres filmszínésszel, mint DiCaprio. Vagy pedig ragaszkodnának ahhoz, hogy csak komoly kapcsolatot akarnak.


Persze sokan azt mondanák, hogy nem, de ha mélyen magatokba nézek, meglenne az esély arra, hogy ez megvalósuljon?


Az oldal anonim, senkit nem fogok lepontozni, sem gúnyolni, legyetek őszinték.


2021. jún. 5. 21:41
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
* azóta se tetszett meg soha
2021. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Dús szakál nélkül egyébként fiatalosabb:


[link]


#16


Nem hinném, hogy nagyon férfi aggyal gondolkodnék. Tudom, hogy a nőknél nem elsődleges a külső, meg a pénz.


Ez csak egy laza, esti kérdés, ennyi a komolytalan kapcsolatokról. Bizonyos nők bevállalnak szexre senkiházi pasikat is, úgyhogy semmi nincs abban, hogy egy világsztárt hoztam fel példaként. Kire kellett volna akkor hivatkoznom?


A laza kapcsolat kialakításához amúgy fele annyit sem kell letenni az asztalra, amennyit DiCaprio letett az élete folyamán.


Meggyőződésem szerint pedig bizonyos nők simán feladják az elveiket egy haszontalan pasiért is, ha látnak benne valami vonzót.

2021. jún. 5. 22:24
 23/40 anonim ***** válasza:

De értsd már meg, hogy mi nem akarunk mindenkivel szexelni, csak azért, mert jól néz ki. Ha valaki, akkor én sajnos tényleg rohadt válogatós vagyok. Tény, hogy többnyire jóképű pasikba szeretek bele.(Csúnyába is voltam már, de az más, mert nekik csak akkor van esélyük, ha "össze vagyunk zárva", mert én magamtól nem keresném a társaságát olyannak, aki nem tetszik.) Tehát akit komolyra akarok, az többnyire jóképű, mert hát, ha már együtt vagyunk, ne egy rondaságot kelljen nézegetnem. Ronda festményt se tennék ki a falra😂 De ha véletlenül laza kapcsolatot akarnék, ami eddig még nem fordult elő, akkor direkt nem jóképűt keresnék, hiszen, mint már írtam, az, hogy milyen az ágyban, az nem derül ki a külsőből. Viszont mivel tudom, hogy egy jóképű pasiba könnyebben beleszeretnék, ami laza kapcsolatnál pont hátrány, értelemszerűen nem akarok kib.szni magammal, mikor a "célra" egy veszélytelen csúnyább is jó lehet, lehet, hogy még jobb is. Érted?

#16

2021. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Leo velem szóba sem állna,ő a fiatal szőke modellcsajokra bukik.Úgyhogy a kérdésed tárgytalan.
2021. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Én megértem.
2021. jún. 5. 22:31
 26/40 A kérdező kommentje:
#24-esnek szólt az előző kommentem.
2021. jún. 5. 22:31
 27/40 A kérdező kommentje:
Vagyis #23-asnak.
2021. jún. 5. 22:32
 28/40 anonim ***** válasza:
Sokat adományozott környezetvédelemre ez nagyon szimpi, de ettől még nem gondolnék rá máshogy. Szerintem őt sem ismerjük, mint embert, csak az aki vele él.
2021. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kiemelkedően sokat tesz a környezetvédelemért, emellett brutálisan jó színész, az Oscar-díjat már a korábban emlegetett Gilbert Grape-ért megérdemelte volna, de a Teljes napfogyatkozásért mindenképp. Azt valóban nem lehet tudni, hogy együtt élve vele vajon milyen ember, de itt laza kapcsolat volt a kérdés.

Nem tudom elképzelni, hogy ne tudna bárkit levenni a lábáról, akit akar, nagy kár, hogy ebben az életemben az nem én leszek...

2021. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Leonardo Dicaprio 23 év feletti lányokkal nem kezd, kezdjük ott. 😂
2021. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!