Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as, 40-es konzervatív nők:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as, 40-es konzervatív nők: bevallalnátok egy laza kapcsolatot Leonardo DiCaprio-val?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés arról szól, hogy vajon az említett konzervatív nők képesek lennének-e kivételt tenni egy egy olyan jóképű, gazdag, és híres filmszínésszel, mint DiCaprio. Vagy pedig ragaszkodnának ahhoz, hogy csak komoly kapcsolatot akarnak.


Persze sokan azt mondanák, hogy nem, de ha mélyen magatokba nézek, meglenne az esély arra, hogy ez megvalósuljon?


Az oldal anonim, senkit nem fogok lepontozni, sem gúnyolni, legyetek őszinték.


2021. jún. 5. 21:41
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
58%

Köszi, egy újabb kamu kérdés ugyanattól az embertől...


Lehetne játszani kívánságműsort? Következő kérdésed lehetne az, hogy "Mit tennél, ha holnaptól te lennél a világ leggazdagabb embere". Úgy szeretném tudni.

2021. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Mi lenne ebben a kamu kérdés?


Azért tettem fel a kérdést, mert érdekel a konzervatív 30-as, 40-es nők álláspontja erről a témáról.


Az említett színész csak egy példa, illusztráció. Feltehettem volna a kérdést nélküle is, de így egyszerűbb a válasz.

2021. jún. 5. 21:45
 3/40 anonim ***** válasza:
86%
Dicaprio már rég nem jóképű.
2021. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
17%
nem kell ahhoz dicaprionak lenni, hogy "kivételt tegyenek" :D
2021. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Vasálarcos miatt kérdezed? Szerintem is klassz film.
2021. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, én erősen liberális negyvenes vagyok, de a szexualitáshoz való hozzáállásomat nevezhetjük konzervatívnak, amennyiben párkapcsolatban szeretem csinálni. Volt már szex kapcsolatom, kipróbáltam, de mély depresszió lett a vége, nem jó az nekem.

Most túl azon hogy Leo fiatalon is ronda volt mint a bűn a kerek fejével, értem a kérdés lényegét.

Társkeresőn szoktak rám írni rendszerint nálam fiatalabb, jóképű, kigyúrt srácok. Tudom, hogy első körben szex érdekli őket. Rendszeresen kukázom az összeset. Felőlem lehet Leó is vagy Brad, ugyanúgy nem érdekel. Nem szex kapcsolatot keresek. Ha azt keresek, akkor is olyannal, aki hozzám illik, mert nem szeretnék egy ilyen pasi mellett feszengeni.

2021. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
36%
Nem.Nekem DiCaprio mindig is kisfiús pofijú.Sose látom benne a macsót.
2021. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
80%
Need tetszik Di caprió kérdező?
2021. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sose jött be túlzottan. Fiatalon nyálas volt, most hogy öregszik, meg már kövér a feje.

Színészként persze tehetséges, meg tetszik a társadalmi szerepvállalása, de mint pasi... No thx.


Sorry. Ki a következő?

2021. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
84%
Sunyi kövér macska feje van.
2021. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!