Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért va gyok ilyen?

Figyelt kérdés
Az van hogy ha hagyom hogy valaki kicsit közelebb kerüljön, és mikor egyre bizalmasabb lenne a kapcsolat egyszerűen "beléjük rúgok". ilyenkor úgy érzem hogy "ennél" a határnál nem szabad hogy közelebb kerüljön hozzám és ilyenkor történik az hogy megsértem azt az embert aki tök normális volt velem. Remélem valamennyire azért érthető voltam.
2010. aug. 24. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
mert rossz kategóriába írogatsz kérdéseket.
2010. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ez annyi h félsz a csalódástól. Tudom ez milyen... ez egy ösztönös védekezés nálad.
2010. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és ezen hogy lehet változtatni? mondjuk nálam már ott kezdődik hogy egyből a rosszat feltételezem mindenkiről...
2010. aug. 24. 22:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
19
2010. aug. 24. 22:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Az életben mindenki csalódik, és széttör a szíve, dee ezt te sem tudod kikerülni, kivéva ha nemis akarsz addig eljutni, mert nemengedsz magadhoz közel másokat. Szerintem próbáld meg mégegyszer, lls ne félj a csalódásoktól, mert semmi értelme.tudom már mindenkinek kurv_ára elege van ebből nekemis, de nelegyél pesszimista, mert akor rosszul fognak elsülni a dolgok a sráccal, ha eleve úgyis állsz hozzá.pozitívan.

Remélem tudtam segíteni!(:

2010. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ja és fiú vagyok...
2010. aug. 26. 12:47
 8/12 Berlin ***** válasza:
Egy idő után senki nem fog közeledni feléd ha tapló vagy ok nélkül, és meg is érdemled
2010. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 emberke ***** válasza:

velem ez 14-15 évesen volt hogy hagyanak békén és szinte ok nélkül bántottam lelkileg mindenkit aki közeledni próbált aztán elegem lett belőle fogtam eldöntöttem hogy mostantól nem fogok SENKIVEL sem szemétkedni eleinte nehezen ment mocorgott bennem valami ami azt mondta hogy nem lessz ez így jó biztos ki akarnak használni vagy valami rossz de aztán rájöttem hogy az akkori gondolkodásom egy BAROMSÁG és nem éri meg mert csak tönkreteszem magam vele remélem segíthettem

16/F

2010. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát ezaz
2010. aug. 26. 13:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!