Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek k*va vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek k*va vagyok vagyis lennék? Mi lenne a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

pénteken 69-eztem egy sráccal(szerettem a srácot,ő is engem)

holnap lehet lefekszek egy másik sráccal, mert azt mondta h elveszi(mert még szűz vagyok)ha szeretném, én szeretném..ő tetszik nekem meg én is neki...meg van egy harmadik srác, hozzá is elmegyek lehet..hozzá is csak azért h lefeküdjünk

14,5/L


2010. aug. 23. 20:30
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Nem vagy k*rva, csak szégyen ahogy viselkedni akarsz.
2010. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
csak kedves vagy meg kacérkodsz meg kurwásan öltözködsz meg ilyenek...
2010. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
ezért kellesz csak dugásra.
2010. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Szia. Már alig várjuk a "Vajon terhes vagyok?" kérdésed...sőt mivel nem akarom hogy ki írd ezért válaszolok is: Igen terhes vagy :)
2010. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy arra kellesz a pasiknak, ha az egyikhez felmész 69ezni aztán másnap a másikhoz dugni. 14,5 éves vagy, még korai lenne. Majd ha lesz valaki akit szeretsz és oda kerül a sor majd meg fogod bánni, hogy csak úgy kíváncsiságból lefeküdtél egy sráccal. És nem értem, hogy miért kell ilyen fiatalon ezzel foglalkozni.

Amúgy meg nem tudom milyen pasikkal szoktál lógni, de az átlag ilyen kórban csak erre hajt. Bár a mai 14-15 évesektől mást már várni sem lehet...

19/L

2010. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
undorító vagy :SSSSS én is 14.5 vok /l de ilyen sosem jutna eszembe h ennyi idősen ennyi pasival szexeljek:OOOOO bocs ezen nagyon kiakadtam:|
2010. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
én csak olyannal szexelnék, akibe igazán szerelmes vagyok és tudom hogy ő is nagyon szeret. szerintem nem kéne elkapkodni ezt a dolog. mert a végén nem ugy sül el ahogy akarod, és egy életre bánhatod..:\ am elözö voltam 14.5/l
2010. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
FAKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
2010. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon gáz,figyelj én is fiatal voltam mikor összejöttem pasimmal..13 voltam de én azóta is vele vagyok ár 5 éve,azóta is imádom és csak ő kell nekem,ő is szeret szóval nincs is ezzel semmi baj,de az hogy te mindenkivel összefeküdnél...hát:S te tudod hogy ez neked menne-e érzelmileg is...olvastam hogy írták hogy késöbb lehet hogy megbánod,sztem aki ilyen idős korában már ennyi pasival összeszeretne feküdni..hát nem hiszem h. az évek múlásával változna...hacsak nem szerelmes lesz vkibe...de jó tanács ne tegyél ilyen dolgokat..hogy ezzel is azzal is..mert ha elmegy a híred hogy te mindekivel öösszefekszel,amikor majd igazán szerelemes leszel..cseszheted:S Tartogasd magad inkább annak a srácnak akibe nagyon szerelmes leszel,és megbízható:)

18/L

2010. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Kress olyat akinek nem csak szexre kellesz, viszont iszonyú jó vele... ha meg akarod tudni mi az igaz élvezet, dobj egy privit :P
2010. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!