Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek k*va vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek k*va vagyok vagyis lennék? Mi lenne a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

pénteken 69-eztem egy sráccal(szerettem a srácot,ő is engem)

holnap lehet lefekszek egy másik sráccal, mert azt mondta h elveszi(mert még szűz vagyok)ha szeretném, én szeretném..ő tetszik nekem meg én is neki...meg van egy harmadik srác, hozzá is elmegyek lehet..hozzá is csak azért h lefeküdjünk

14,5/L


2010. aug. 23. 20:30
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
hallod inkább menj el apácának 5 évre. utána nyugottan csináld ezt. akkor már érettebb leszel. de könyörgöm most ezt az egész szexet felejtsd el. ráérsz. csak 14 éves vagy. az élet elötted.
2010. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

nem vagyok cigány...MAGYAR VAGYOK és BÜSZKE RÁ!!


de senkinek nem kellek csak arra:S pedig úgy nézek ki mint egy átlagos lány..még nagy mellem sincs..még is a pasiknak csak arra kellek:S

2010. aug. 23. 20:52
 23/41 anonim válasza:
Hagyjad. Igen az vagy de nincs is szebb mint amikor kőrbe adnak mint 1 "jointot"
2010. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással nem is fogsz másra kelleni...
2010. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
mert ilyen a hozzáállásod, ennyire könnyen adod magad. Ez azért van.
2010. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:

Mert jeleket adsz nekik arra hogy az legyen bennük,hogy te erre kapható vagy... vagy a viselkedéseddel vagy a beszédeddel... vegyél vissza!!

de tudod mit?? kurasd szét magad és legyél rá "büszke"

édesanyádék is azok lennének??

2010. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Még nincs veszve semmi. Ha visszalépsz ettől a pár napos kis tervedtől, akkor nem cseszed el az életed.


Vajon mit éreznél, ha a füledbe jutna, hogy a hátad mögött mit beszélnek az emberek?

1. eset: Hogy ez mekkora kis ribi, mindenki megvolt neki, több f@szt fogott, mint kilincset, átment rajta egy focicsapat is egyszerre... stb.


2. eset: Milyen rendes kislány, látszik, hogy volt gyerekszobája, nem olyan, mint a Kovácsné lánya, aki már 16 évesen szült...

:)

2010. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
A probléma az hogy ő Kovácsné lánya.
2010. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
én nem adok semmilyen jelet, csak kedves vagyok mindenkivel..az baj?:o vagy legyek inkább bunkó?
2010. aug. 23. 20:59
 30/41 anonim ***** válasza:
Figyelj ne ronsd el az életed én azt tettem ... H.lye voltam bedőltem a pasik szavának a szerelmemmel lefekdutem 2 honap után dobott pedig félévig jártunk azután engedtem csak h lefekudjunk azután 2 honapmulva dobott.aztán h meg mutassam neki ,h hadjon engem nem érdekel 3 pasival lefeküdtem akik itt helyespasinak számit ,hogy az orra alá dörgöljem nah mi van én ezt is megtehetem ..Most meg fullra szerelmes voltam vagyok egy srácba és jobba voltunk lefekdütem vele ..Aztán most meg összejött egy másik csajjal akit szeret mert kiderült rolam ,hogy én összejártam pár sráccal :S ÉS most tőllem rosszabbal jár de ő nem ebbe a városba csinte azt amit én és így nehezebben tudja meg :S sőt meg se tudja most meg itt vagyok padlón csak azzal legyél akibe tényleg nagyon szerelmes vagy mással ne ... egy 16 éves lány
2010. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!