Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek szerint mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint mennyi az esély az újra kezdésre? Mert az utóbbi nap eseményei számomra nagyon zavarosak, kíváncsi lennék egy kívül álló véleményére is.

Figyelt kérdés

"exem" elhívott szombaton buliba,ott összejöttünk újra,a csókot is ő kezdeményezte.szinte csak egymással voltunk,csak néha én a bnőmmel ő meg a haverjaival,de nagyon sokat táncoltunk is együtt,és úgy ölelt mint még soha.viszont vasárnap úgy beszélt velem mintha mi sem történt volna.majd rákérdeztem ma h tisztázni kéne h mégis mi van köztünk,h állunk a szombati nap után.

a lényeg az h bizonytalan,de volt egy mondata ami nem hagy nyugodni:"2 napja forgolódok szal valami történhetett szombaton"

amúgy 1 éve lett vége a kapcsolatunknak,1 hónapig voltunk együtt...de az én hibám miatt mentünk szét,mert nem mutattam ki neki h mennyire szeretem.de szombaton kimutattam(normális határokon belül),és úgy éreztem h mintha ő is érezne vmit.

mi a véleményetek erről az egészről?


2011. febr. 14. 18:31
 1/5 A kérdező kommentje:

én 18/L

ő 20/F

2011. febr. 14. 18:32
 2/5 anonim ***** válasza:

1 év alatt volt ideje átértékelni/elfelejteni a sérelmeit hidd el :)


Adj neki kis időt, ha szerene valamit, lépni fog..

2011. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
2011. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

nem százalékra kifejett választ vártam kedves utolsó..hanem véleményt.

2011. febr. 14. 18:41
 5/5 A kérdező kommentje:
*kifejtett
2011. febr. 14. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!