Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek van egy gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek van egy gyönyörű fiatal barátnője miért néz meg, bámul meg más nőket a férfi?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 12:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg k*rvara primitív dolog az utcán megbámulni egy nőt, van akinek rendesen kicsöppen a nyála. Én két éve szingli férfi vagyok de nem bambulok rá egy nőre mert jó teste van hiába van bennem is sokszor az ösztönös "hú de megdugnam" ősbunkó gondolat.
2021. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak megnézi őket 1-2 pillanatra, ezt sokan teszik, nem lehet lesütött fejjel járni és a földet nézni. De ezt eltúlozzák páran mint a kérdező is-.
2021. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Na jó de úgy hogy közben a kezemet fogja és 3x hátradordul a nő után?
2021. máj. 8. 21:04
 14/20 A kérdező kommentje:

Nézze meg, persze. Nekem sincs csőlátásom.

De tirpák dolognak tartom hogy tágult pupillákkal méri végig 3x a nőt, úgy hogy a 9 évvel fiatalabb barátnője ott tipeg mellette.

2021. máj. 8. 21:06
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
És? Mit tudsz vele kezdeni? Ilyen pasit fogtál ki. Nem újdonság az, hogy sok a paraszt. Kezdd el te is látványosan megnézni a pasikat az utcán. Aztán meglátjuk, hogy fordítva hogyan tetszik neki. 27N
2021. máj. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%
Kb. ugyanazért, amiért megnéz egy jó autót is. Ha van egy jó autóm, akkor is megnézem a többi jó autót. És amikor megnézek egy másik, szintén jó autót, az egyáltalán nem azt jelenti, hogy az jobb, mint az enyém, sőt azt sem, hogy olyat szeretnék. De szívesen kiróbálnám. Ezért pl. a 4. hozzászóló teljesen tévúton jár. Semmit sem jelent a hajszín, az alak... A legtöbb pasiban nem is tudatosul, hogy egy csajnak pontosan milyen a haja, szeme... Igaz ez azokra a pasikra, akikben az érzelmek és a szexuális vágyak csak nagyon laza kapcsolatban vannak egymással. Vagyis a férfiak többségére. Persze nem mindre. De én pl. ilyen vagyok. Az érzelmeim és a szexuális vágyaim egyáltalán nem állnak kapcsolatban egymással. A nőknél is van ilyen, de köztük kevés. Ennek a "hátránya", hogy persze, nézem a nőket állandóan. Zavarja is ez a felsségemet, de ez ilyen. Érzelmileg zéró hatással van rám egy szép nő látványa. De van ennek előnye is. Ha pl. a feleség meghízik, és már nem olyan dögös, mint a megismerkedés pillanatában, az sincs hatással az ilyen ember érzelmeire. Persze a nők, akiknek az érzelmeik és a szexuális vágyaik nagyon szoros kapcsolatban vannak, nem nagyon tudják ezt elképzelni. Mindenki többnyire saját magából indul ki. A legtöbben azt gondolják, hogy ahogy ők maguk látják a világot, minden, általuk normálisnak gondolt ember is pont ugyanúgy látja. Aki nem, az nem normális. Pedig a világ nem ilyen egyszerű. Sokfélék vagyunk.
2021. máj. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hmm... Ez érdekes felvezetés volt és hasznos is köszönöm. Sajnos én ebben az esetben, ha a szemem láttára történik ez, igencsak kevésnek érzem magam. És fáj, hogy rám nem így néz, az igaz egyébként hogy a nő ilyenkor felméri a másik egyedet, hogy miben különbözik tőle. És sajnos ilyenkor szembesülök azzal, hogy olyan ruhák vannak rajta amit én nem engedhetek meg magamnak, ezáltal maga a nőnek az összképe igen megnyerő és ízléses.
2021. máj. 10. 14:53
 18/20 anonim ***** válasza:
Mert a hímek csak dugni akarnak egy jót
2021. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. A pasik nagy részének az első gondolata a dugás. Nekem is. Ez egy erős evolúciós késztetés. A csajokon észre se vesszük, hogy milyen ruha van. Csak az számít, hogy látszik e amit szeretnénk látni, vagy nem látszik. Én a fenekére gerjedek. Más a mellekre. Biztos van még olyan, aki megint másra. Én észre se veszem egy csaj melleit, mert engem az tényleg nem érdekel. De ha látszik a feneke, az olyan, mint egy mágnes a szememnek. Komolyan. És csak ennyi számít. Tök mindegy, hogy milyen ruha van rajta. Látszik, vagy nem látszik? Akármilyen drága, divatos nadrág lehet rajta, ha nem látszik benne jól a feneke, én rá se nézek. Télen pl. alig nézem a csajokat, mert a legtöbb kabát eltakarja a feneküket. Ezt azért írom, hogy megértsék, hogy hogyan működik a pasi. Már aki szeretné megérteni. Aki csak itt puffogni akar, hogy jaj, minden pasi milyen hülye... az nyugodtan puffogjon, de attól még a pasik nagy része így működik, és ez tény.
2021. máj. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
legyél te is olyan szép, mint akire ránézett!
2023. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!