Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek van egy gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek van egy gyönyörű fiatal barátnője miért néz meg, bámul meg más nőket a férfi?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 12:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne tehetné? Nézni szabad
2021. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%

Mert ugyanúgy ember és tájékozódik a környezetében lévő emberekről. Olyan mint amikor kijön valaki egy lépcsőházból és reflexből ránézel.

Ettől még nem fog megcsalni vagy akarni bárki mást. Gondolom nem folyasztotta a nyálát közben, mert így akkor nincs baj.

2021. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Ott a kulcsszó, hogy "más". A férfiak alapvetően (de sok nő is) értékeli a változatosságot. A másik annyit tud, hogy ő nem ő (a párja), hanem valaki más.
2021. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%
Miért is ne nézné meg? Az semmilyen érdeket nem bánt. Én odafigyelek azokra a nőkre akiket a párom megnéz, felmérem a terepet hogy min tudnék javítani vagy mi az amin lehetőleg ne rontsak, ebbe beletartozik a hajszín, öltözködés, alak...minden.
2021. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

"Én odafigyelek azokra a nőkre akiket a párom megnéz, felmérem a terepet hogy min tudnék javítani vagy mi az amin lehetőleg ne rontsak, ebbe beletartozik a hajszín, öltözködés, alak...minden."


Tényleg nem bántásból, de elsősorban magadnak akarj tetszeni és ne azon feszengj, mit "rontasz". Ne azért legyél szőkt pl, mert a párod a szőkéket nézi meg, hanem mert neked is az tetszik.

2021. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
5 Igen, aztán ha szőkére festené ő is a haját, utána a vöröseket nézné.:D
2021. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
#5 ne aggódj, nem kell olyan vègletesnek lenni, èrtem hogy mit mondasz de nem pont ùgy èrtettem. Hanem pl mikor megfordul egy jò milf utàn akkor azt megnèzem àm èn is, mert leszek mèg èn is milf ès akkor is szeretnèk èn lenni a legszebb ès legjobb. Sokszor el is beszèlgetjük hogy neki mi tetszik rajta, meg èn mit gondolok a nőről meg ilyenek.
2021. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#7 Értelek, de akkor leszel a "legszebb és legjobb" ha önmagad vagy, nem attól, ha másokat utánzol. Szerintem. De én nem aggódok:)
2021. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Mert van szeme. Te is megnézel más embereket. Kit ezért, kit azért.
2021. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Semmi köze a szépségnek a megcsaláshoz.
2021. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!