Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit kéne tennem? (bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit kéne tennem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki negyon bejön. De még nem találkoztunk, csak msn-en beszéltünk. Ennek az az oka, hogy nem ugyanott lakunk. Viszont én szívesen találkoznék vele. Az a baj, hogy suliidőben nincs annyi szabadidőm, így inkább még nyáron kéne. Azt mondta, hogy neki már nemjó a nyáron.

Egyébként írta már, hogy szeret. De lehet hogy csak kedves akart lenni? És azért mondta, hogy nem ér rá, mert nem akart bunkó lenni?


Légyszi gyors és értelmes válaszokat adjatok.

Előre is köszi


2010. aug. 23. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
8 napos kapcsolat rulzz ;))
2010. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Timi: ) ***** válasza:

Szerintem,azzal,hogy írta már,hogy szeret" nem gondolta komolyan,mert ha komolyan gondolta volna a szeret kifejezést,akkor nem írta volna neked,hogy a találkozás neki a nyáron már nem jó.

Ha akarna téged,megoldaná a találkozást,szerintem hagyd,mert ha már így indul jó vége nem lenne úgy sem!

Bocsi!

23/L

2010. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló -.-"

2. köszi hogy őszinte voltál. bár én megreszkíroznék egy találkát. akkor szerinted nem teljesen őszinte?


VÁROM A TOVÁBBI ÉRTELMES VÁLASZOKAT!

2010. aug. 23. 13:42
 4/8 Timi: ) ***** válasza:

Nem őszinte,mert álltat téged csak,kérdezz rá konkrétan,hogy akar e találkozni úgy,hogy te megoldod,csak legyen xy helyen(nem baj ha nem tudod megoldani,ez egy jó teszt"arra,hogy benne lenne e),

és a válaszából tudni fogod érdemes e vele foglalkozni.

Ha találkoztok is,utána suli,úgysem tudnátok ismerkedni,találkozgatni,így nem látom értelmét,hogy ebből kapcsolat legyen.

A szeret kifejezés pedig szerintem csak duma volt.

Találsz értelmesebb pasit is szerintem : )

2010. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát igen az elég kellemetlen amikor a betükbe beleszeret valaki,mert ugye személyes találka még nem volt... nyugi majd kinövitek.
2010. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Timi: köszi ez jó tipp:D de amúgy igen, nem is arra gondoltam, hoyg kapcsolat vagy ilyesmi.. csak egyáltalán.


uccsó: -.-" mi az hogy kinövitek? hány éves vagy 80? mert ha tudni akarod, internetes társkeresőkön a 60 évesek is ismerkednek. egyébként csak bírom. tehát nem szerettem bele.


VÁROM A ATOVÁBBI ÉRTELMES VÁLASZOKAT!

2010. aug. 23. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:
társkereső az oké,de hogy úgy ír olyanokat hogy szeret hogy élőben nem is látott ez olyan 14 éves színvonal(+/-1év) hány évesek vagytok? kiugrok az ablakon ha tévedek (földszinten lakom)
2010. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ő18, én 16
2010. aug. 23. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!