Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire veszitek komolyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire veszitek komolyan a csókot?

Figyelt kérdés
Az érdekelne h szoktatok-e nem szerelemből, hanem csak úgy "hülyeségből"csókolózni pl buliban...
2010. aug. 22. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem járok bulizni, abből következik, hogy nem, nem szoktam.

Szerintem a csók olyan dolog, hogy ha csak minimális érzelem is, de kell hozzá.

2010. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem "hülyeség"-nek hívnám, hanem "csak úgy"-nak.

buli, szimpatikus kedves fiú, ápolt, imponál... miért is ne. (ilyen évente 2x van)


ahogy látom ma már sokaknál a csók a "szia"...

2010. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha. Én csak és kizárólag a szerelmemmel vagyok hajlandó, és kész.


18/F

2010. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem...nem is szándékozom. Nálam a csók az komolyabb téma mint hogy azzal köszönjek. A csók csak a barátomat illeti. Senki mást
2010. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
a ez engem is érdekel...mármint mások véleménye ebben a témában :D
2010. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
szerelemből a legjobb,de néha a buliba is jó ha van egy helyes srác és csak tetszik és akkor 1-2csók..:)
2010. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Én még nem csókolóztam szerelemből:( de buliban egyszer kétszer helyes srácokkal. de azt sem sokszor mert ilyen nincs sok.
2010. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát.. előfordul, hogy buliban összekavarok valakivel. a körülményektől függ, hogy mekkora jelentőséget tulajdonítok neki, régóta ismerem-e, volt-e valami háttértörténetünk, vagy csak simán megtetszettünk egymásnak és összegabalyodtunk. utóbbi esetben nem.

de ilyen elég ritkán van:)

2010. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Đitti válasza:

a csók számomra nagyon fontos egy kapcsolatban,szerelemből csókolózni a legjobb...de azért előfordul,h bulikban az ember kicsit illuminált állapotban az egyik jó barátjával csókot vált.

amúgy idegenekkel soha.

2010. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!