Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Nagyon fontos! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Nagyon fontos! Mi legyen a döntésem? 30perc múlva kell döntenünk!

Figyelt kérdés

3hete vagyunk együtt a barátommal!

Szeretjük egymást, de nagyon sokszor összeveszünk semmiségeken, vagyis inkább másokon.

Kicsit féltékenyek is vagyunk a egymásra!

Ma hazudott nekem, nem tudoim mi oka volt, és ez nekem nagyon roszsul esett.

Azt mondta hogy nem tud jönni mert az apja elviszi a kocsit, a közlekedés nem jó, másik kocsi nincs és nem egy megyében lakunk.Van t-percem és felhívtam.

Végül kiderült hogy nem is így volt.

Mert tudott volna jönni csak valamiért nem akart.Mondtam neki hogy nem fogom bírni mellette ha így folytatja.Mondta hogy ő sem melletem.

Bár nagyon szeretjük egymást!

Az egyszer biztos.

Írtam neki egy üzit mert leraktam hogy gondolkodjon el, egy félóra múlva visszahívom.

Ti mit tanácsoltok!


2010. aug. 22. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Akik szeretik egymást nem veszekedéssel töltik a mézesheteket és nem is hazudoznak... ez max egy kis fellángolás. Rosszul indul az egész.

A következő mindig jobb lesz, ezt ne feledd :)

2010. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én nem döntök helyetted.
2010. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak egy kis segítségre van szükségem, nem nagyon akarok egyébként szakítni mert meghalok érte.
2010. aug. 22. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne szakíts.. ha nem akarsz, de ha hazudott máskor is fog.. és kitudja hol vág át még téged... szerintem alaposan gondold át és vond kérdőre..
2010. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha az én döntésem kell, akkor szakítsatok
2010. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jaj bazzmeg ez nem nagy hazugság ezen nem kell kibukni...

mert te hogyan mondanád meg a párodnak hogy nem akarsz éppen vele lenni? valószínülkeg ugyan így...

és nem akarok szemét lenni de nekem úgy esett le hogy a faszi kedvel de nem szeret nem te vagy minden álma.

és ne ismeretléenek tanácsát kérd hanem olyanét aki ismer mind2töket. remélem jól döntessz

szerintem<===3

2010. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ilyen kis sz*rságon nem kell kibukni

mondd meg neki, hogy legközelebb nyugodtan mondja meg ha éppen most nincs vmihez kedve, de utána ne zaklasd azzal, hogy azért nem jött, nem volt kedve, mert igazából nem is szeret

2010. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

senki nem vágja, h 3 hete vannak együtt, csomót veszekednek, és a srác már most kifogásokat keres a találka ellen?


amúgy meg, az itt lévő kérdések felét nem itt kellene feltenni... de nyilván nincsenek barátaik, azért itt kérdezik, h szerintünk terhes-e, meg h szerintünk jó-e ha van rajta sapka, stb...

2010. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!