Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarok költözni jó messze....

El akarok költözni jó messze. Miért nem értik meg a döntésem?

Figyelt kérdés

Mindig szó nélkül toleráltam az összes körülöttem élő ember h.lyeségeit, azt hogy mindenért szekáltak amiért lehetett okkal, ok nélkül.

Nagyon belefáradtam, utálom az embereket (tiszt. kiv.).

El akarok költözni egy orosz erdőbe. Egy barátommal mennék, aki élt már erdőben és tudja hogy kell életbenmaradni.

Lehet hogy kívűlállónak borzalamas ötletnek tűnik, de már kiskorom óta ezt akarom. Más embereknek is könnyebb lenne nélkülem :D...tehát azt sem értem, a családom miért ellenzi, ha úgyis annyira gyűlölnek, hogy folyton csak belém rúgnak.

most végeztem a suliba, és azóta keresek munkát, de csak alkalmit találok, és ezt is folyton a szemembe vágják hogy csak otthon ülök.

Mit tegyek? Csak fogjuk magunkat, és menjünk el?


2011. szept. 28. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Először próbálj két-három hétig életben maradni egy magyar erdőben.Télen.Aztán, ha még mindig tetszik az ötlet, akkor menj.Ott durva hideg tud lenni, és mégis, mit ennél?
2011. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen, előtte mindenképpen kipróbálom milyen.
2011. szept. 28. 18:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit enne?Meg enné a haverját.....

Jobb ötleted nincs haver??

Miért nem mész mindjárt egy sivatagba egyből?

2011. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem értik meg, mert értelmetlen a döntésed. Nőlj fel végre.
2011. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Magyarországon is vannak hegyek, dombok közt megbújt, kis lélekszámú falucskák, ott is vehetsz egy tanyát, sokkal egyszerűbb...
2011. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

mindegy hogy hol, csak távol az emberektől.

főleg a családomtól

2011. szept. 28. 18:46
 7/12 anonim válasza:
100%
Szerintem a problémát megoldani kellene és ne menekülj.Biztos úgy érzed, h a Te gondodra nincs megoldás,de ez nem igaz.Kell egy nagy-nagy beszélgetés, terápia ilyesmi.De ne menekülj el, főleg ne egy erdőbe.
2011. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én megértelek. :) Régebben nekem is voltak hasonló 'vágyaim', annyi különbséggel, hogy én azt kalandvágyból akartam csinálni, nem pedig emberundor miatt.

Én is csak azt tudom, javasolni, hogy először próbáld ki itthon, hogy milyen is ez. Aztán ha tetszik, akkor irány Szibéria. :D

Vagy veszel egy tanyát / farmot, egy bocit meg vagy két kecskét a világ végén, és éldegélsz ott nyugiban. :)

2011. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak nem megnézted az Út a vadonba c. filmet?:)
2011. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem :D jó film am.?
2011. szept. 28. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!