Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarok költözni jó messze....

El akarok költözni jó messze. Miért nem értik meg a döntésem?

Figyelt kérdés

Mindig szó nélkül toleráltam az összes körülöttem élő ember h.lyeségeit, azt hogy mindenért szekáltak amiért lehetett okkal, ok nélkül.

Nagyon belefáradtam, utálom az embereket (tiszt. kiv.).

El akarok költözni egy orosz erdőbe. Egy barátommal mennék, aki élt már erdőben és tudja hogy kell életbenmaradni.

Lehet hogy kívűlállónak borzalamas ötletnek tűnik, de már kiskorom óta ezt akarom. Más embereknek is könnyebb lenne nélkülem :D...tehát azt sem értem, a családom miért ellenzi, ha úgyis annyira gyűlölnek, hogy folyton csak belém rúgnak.

most végeztem a suliba, és azóta keresek munkát, de csak alkalmit találok, és ezt is folyton a szemembe vágják hogy csak otthon ülök.

Mit tegyek? Csak fogjuk magunkat, és menjünk el?


2011. szept. 28. 18:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pont erről szól, csak ott a srác az alaszkai vadonba megy.:) Mindenképp nézd meg, ráadásul valós történeten alapul.
2011. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A problémáid attól még nem szűnnek meg.

Nem rossz ötlet amúgy, hogy elvonulsz, és dolgozol magadon. Ha tudod mit vársz magadtól, és teszel érte, akkor elvonulsz, változol, aztán visszatérsz a civilizációba. Nem kell a családhoz.

De ha nem tudod mit akarsz magadtól, akkor nem látom értelmét. Akkor ez sok szempontból egy öngyilkossággal ér fel, ami egy elég értelmetlen elpazarlása az életednek. Nem írtál olyan traumáról, amivel ne lehetne továbbélni.

2011. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!