Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mi "megengedett"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mi "megengedett" egy 15évesnél?

Figyelt kérdés

mennyire sminkelje magát, mennyire "éljen", meddig mehet el egy párkapcsolatban, meg ilyesmi:)

mert sok helyen olvasom h 13-14 meg 16-17 évesen ez meg az de a 15évesekröl ritkán esik szo .. ez valami határ?:D


2010. aug. 22. 20:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem tudom h.megy ez most de én annó 15 évesen,smink:szemceruza,halvány szemhéj púder,spirál és korrektor,vagy alapozó,de nem vastagon csak a bőrhibáknál),pasi akkoriban max csók és mell simogatás,de ez a kapcsolat komolyságától is függött,mert akkoriban pont nem volt barátom,de 16 évesen már engedtem az ujjazást és az orált,Én elég komoly voltam, szóval tuti nem feküdtem volna le egy pár hetes kapcsolat után, szóval legalább 4-6 hónap komoly járás(szóval nem csak heti 1-2 alkalom tali, hanem majdnem minden nap),buli, hát nekem 17 éves koromig sötétedésig, bulizni nem igazán engedtek akkoriban még. remélem tudtam segíteni 25/l
2010. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

tudom ez off, de ha már szóbajött akkor elmondom a véleményem:) egy 15 évesen a sok smink inkább visszataszító mint figyelemfelkeltő. engem már egy erős színű rúzs is elgondolkodtat hogy "ez mit hisz magárol..szép?"

ápolt arc, ápolt haj és ennyi... minden más alapból ott van egy 15 évesen ami egy pasinak kellhet

szerintem<===3 F

2010. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
15éves srác vagyok és egyetértek, nekempont annyi kell amit a 20:33as írt.
2010. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a választ:)
2010. aug. 29. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!