Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mi "megengedett"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mi "megengedett" egy 15évesnél?

Figyelt kérdés

mennyire sminkelje magát, mennyire "éljen", meddig mehet el egy párkapcsolatban, meg ilyesmi:)

mert sok helyen olvasom h 13-14 meg 16-17 évesen ez meg az de a 15évesekröl ritkán esik szo .. ez valami határ?:D


2010. aug. 22. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Életkor alapján nem lehet és hülyeség csoportosítani, halmazokat gyártani. Két 15 éves között is óriási különbségek lehetnek értelmi/érzelmi szinten. A 15/16/17 évesekre mondta az egyik tanárunk, hogy már nem gyerekek, de még a felnőttől is messze állnak.
2010. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
várj egy évet és tárgytalan lesz a kérdés , amugy meg a 14 tul gyerek 15 már majdnem 16 szal amennyit magadtol érzel annyit szabad
2010. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
NE sminkelje magát, mert 10 év múlva a saját öreganyjának fog kinézni a mostani festéktől. Párkapcsolatban én már a szexet soknak tartom ebben a korban.
2010. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 rozika10 ***** válasza:
szerintem egy kézfogásos csokolozos kapcsolat belefér, sminkelni nem fontos csak valami alapozo pici ruzs szempilla spirál ennyi,ja és ne felejts el addig gyerek maradni amig lehet!!!!sok 15 éves örülne ha nem kellene tul korán felnőnie,gondolok itt a nemi betegségekre összetört szivekre és a nem kivánt terhességekre ugyhogy csak okosan és türelmesen nem vagy elkésve sehonnan sem!
2010. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem 15 évesnél még az esti mese megengedett és 8.kor mars aludni:D


A smink semmiképpen és nem kellenek csicsa-pics@ ruhák sem bőven ráér még nőiesen és szexisen nyomni 3-5 év múlva is és élvezze amíg gyerek nem kell rögtön felnőni mert a felnőttséget majd még meg is unja 18-100 év akkor majd tombolhat.


Én szívesen lennék gondtalan gyerek de amikor én voltam 15 akkor én is felnőtt akartam lenni..de nem olyan jó amilyenek elképzelik a 15 évesek.


27/F

2010. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én bele estem abba a hibába,hogy a többiek után mentem smink terén.Régebben csak akkor sminkeltem ha tényleg valami különlegesebb alkalom volt pl. ballagásra mentünk,karácsony volt stb.Aztán láttam,hogy szinta minden lány osztálytársam sminkeli magát és én is elkezdtem.Hetente átlag 3-4x sminkeltem,ami ebből állt:korrektor,néha alapozó,szempillaspirál,szemceruza,szájfény.

Most a nyáron sokat változtam.Rájöttem,hogy ezek csak külsőségek és tök fölösleges ennyi mindent magamra kenni.Úgy vélem,hogy idén nem fogom ennyire sminkelni magam,max. korrektor a bőrhibákra és spirál,esetleg szájfény.Ez végülis még pasizás terén is jól jöhet,hiszen ha agyon sminkelem magam,összejövök egy sráccal és komolyra fordul a dolog,együtt alszunk.Reggel úgy is látni fog smink nélkül és lehet,hogy megijedne:D


Szerintem annyira éljen amennyire neki jó és a szülei engedik.Ne menjen bele mások miatt hülyeségekbe,ne járjon mások miatt bulikba ha ő nem szereti.Hogy azért legyen egy határ:

Számomra az a normális,ha iskolaidőben pénteken vagy szombaton elmehet a barátaival 10-ig,max. 11-ig.Nyáron is általában 11-ig,kivételes esetben ha megbízható a lány és a társaság és pontosan tudják a szülők,hogy kikkel,hova megy vagy kihez megy házibuliba éjfélig.De nem tovább.Telefon legyen nála mindig,hogyha baj van tudjon telefonálni vagy fel tudják a szülők hívni és ne egyedül járkáljon a városba,hanem a barátokkal.Úgy talán kevesebb az esély,hogy beléjük kötnek vagy valami.

Ez persze az én véleményem,sokan lehurrognak emiatt.Pedig iskolaidőben pláne nem jó,hogy ha későn fekszik le a gyerek.Hétvégén takarítani kell a szobáját és segíteni a szüleinek (normális esetben),na meg tanulni a következő hétre.Azért nem árt,ha kipihenni magát.


A párkapcsolat pedig abszolút változó,itt nem lehet meghúzni egy határt.

Valóban hatalmas különbség van két 15 éves között annak ellenére,hogy egyidősek.

Ez függ attól,hogy a fiú hány éves,milyen a srác,mióta vannak együtt és mit éreznek egymás iránt.

Ha már elég ideje együtt vannak (7-8hó),szeretik és megbízznak egymásban,felkészültek és tudnak a védekezésre is figyelni akkor akár le is feküdhetnek.

De szerintem ritka,hogy ez ilyen korban mind klappoljon.Sokan gondolják,hogy így van,de később sokan meg is bánják,hogy hamar lefeküdtek a fiúval.


15/L

2010. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Párkapcsolatban már szerintem simán megfoghatja a barátja/barátnője kezét.
2010. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszokat különösen az utolso elöttinek:) és mindenkinek ment a zöld csak valakinél véletlen félrenyomtam a féligmeddig hasznosra:$
2010. aug. 24. 01:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Sminkelje magát ha akarja, de csak visszafogottan és ne minden nap, mert sokat árt a bőrének. Szerintem ebben a korban még korai a szex, mert nem hiszem, hogy 15 évesen valakinek stabil párkapcsolata lenne. Buliba járjon nyugodtan, de azt is csak mértékkel és normális baráti társasággal. De ez csak az én véleményem. :)
2010. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2010. aug. 24. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!