Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz ez a mondás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz ez a mondás? K......ból lesz a legjobb feleség?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen ismerősöm, hogy még a barátja mellett is félrement más férfiakkal, de a pasi mégis várt rá, és visszafogadta.
2021. márc. 29. 17:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt úgy ismerem, hogy "K.....ól nem lesz szalonna." ... :)
2021. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
#11 Igen, mert olyan soványak, mint a templom egere.😄
2021. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
14%

aki szarra csalta a pasijat, az egy gerinctelen emberi hulladek, nem k rva es valoszinuleg nem valtozik meg. a mondas arra vonatkozik, hogy aki fiatalon kielte magat, megelte a vagyait, sok tapasztalatot szerzett stb., az kesobb jo esellyel le fog nyugodni es kevesbe lesz csapongo csak amiatt, mert valami kimaradt az eletebol. ellentetben pl. azokkal, akik unalmasabb, visszafogottabb eletet eltek es mondjuk 35 evesen 2 gyerek utan bekattan nekik valami, hogy ok most ‘elni szeretnenek’, szenvedellyel szexelni, flortolgetni pasikkal stb, mert eddig kimaradt nekik.


nyilvan ez igy ebben a formaban durva altalanositas, de azert latni ra peldat. de nem jelenti azt, hogy aki nem elt ilyen eletet, az ne lehetne ‘jo feleseg’ vagy hogy egy kicsapongo no ne maradhatna az 40 evesen is.


de a kerdesben emlitett megcsalos selejt notol sok jot ne varj.

2021. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%

Én mostani barátnőm nagyon sok pasival volt előtte, de engem nem zavar. Én nagyon szeretem.


Én voltam 7 lánnyal ő pedig 37 férfival és 3 lánnyal.

2021. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
95%
ismerőseim körében azok a lányok akik falták a pasikat, később sem voltak hűségesek. minden párkapcsolati bajt egy pasival orvosoltak vagy egyszerűen nem bírtak lemondani arról, hogy más pasi is növelje az önbizalmukat.
2021. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
K...ból csak még nagyobb k... lesz. Sajnos tapasztaltam.
2021. márc. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!