Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti ezt tényleg így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezt tényleg így gondoljátok?

Figyelt kérdés

"Legjobban szerintem akkor járnánk, ha a nők azt csinálnák amihez értenek, és vissza húznának végre a konyhába főzni, mosogatni, gyereket nevelni, takarítani, mosni, és szopni."


egy " férfi " jelentette ezt ki és rengeteg pasi egyetértett vele..


én is mnodhatnám,hogy ti meg menjetek dolgozni,nyalni és keressetek minimum! 500ezret havonta,hogy tudjunk költeni..

mégis a nők nem jelentenek ilyet ki..a férfiak miért?


2010. aug. 18. 14:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, te hülye vagy, lehet nem is érdemes írogatni neked... A megbecsülés azoknak jár, akik megérdemlik, legyen az akár nő, akár férfi. Azt a gondolatmenetedet, amiben átgondolod, hogy mi lenne a világgal, ha a férfiaknak kellene szülni, nem is kommentálnám igazán, nem azért, mert nem a férfiak szülnek, hanem azért, mert hülyeséget írsz. Nem a férfiaknak van felsőbbrendűségi komplexusok, hanem az olyan nőknek, mint te.
2010. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Nihat ***** válasza:

Az előző válaszolónak van igaza: "A megbecsülés azoknak jár, akik megérdemlik, legyen az akár nő, akár férfi."


Anyám lényegében egész végig egyedül nevelte nővéremet és engem is. 6 éve váltak el mert már nem bírta tovább. Én sem igazán csípem faterom, mert őszintén szólva a paraszt. Mindenben segítek anyámnak, és tisztelem becsülöm, mert fantasztikus ember. De megint megy az általánosítás, h a férfiak így meg úgy. Nem vagyunk mi istenek, csak Mo.-n rossz a felfogás(és nemcsak ebben a témában). Te tudnék a környezetemből olyan nőket is mondani, hogy legszívsebben agyoncsapnám, mert semmirekellő. Mo.-n ez a felállás(általában): Férfi:meló, Nő:házimunka,gyeremeknevelés. Minden elismerésem annak a nőnek, aki szült, és becsülettel felneveli/felnevelte a gyermekét. A kérdezőt meg inkább hagyjuk, mert róla is tudnék írni...

Kellemes napot. :)


17/F

2010. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

már bocsi , amelyik nő egy ilyen f.asznak bedől amit leírtál az idézőjelbe , vagyis ad egy ilyen pupák szavára az ilyen pasit is érdemel !

Nekem volt egy ilyen kb két hétig ...ugyanez volt az elve amit leírtál ! a biztosítékot az verte ki, amikor minden nap főtt kaját kapott az asztalra és lement a haverokhoz és azt mondta milyen nő ez, amikor még levest sem szed nekem ....repült a p.icsába én nem pincér vagyok ! :D

25 éves vagyok szültem egy ikreket természetes úton , nem éreztem azt, hogy a szülés egy teher , inkább egy csoda !

Dolgozom, nevelem a gyerekeket, a munkám semmi pénzért nem adnám fel, pedig megtehetném, de nem azért tanultam, hogy kitartsanak meg amúgy is tőlem ez messze állna ! A háztartást ellátom már amennyire el lehet két gyerektől, soha nem panaszkodom, hogy már megint főzni kell ! stb.

Imádom a párom, aki nőként kezel és nőként tekint rám ...egyszerű az egész, az ilyen pasikat el kell felejteni és kész, olyan párt kell találni aki nem a szükségletei kielégítésére használ !

2010. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

na b@szki. eddig semmi bajom nem volt a nőkkel, tiszteltem őket, egyenrangúnak tekintettem őket, de ahogy a kérdező kommentjeit olvasom, egyre jobban sovinisztának érzem magam.

Már megbocsáss kedves kérdező, de szerintem te vagy "nősoviniszta" vagy nemtudom hogy hogyan kell ezt kifejezni. Ahogy itt olvasom te EGY embernek a mondatára(amit a kérdésben leírtál) reagálsz úgy, mintha minden egyes férfi ugyanezt gondolná!ha jobban belegondolunk te egy olyan típus lehetsz, aki elvárja a tiszteletet a szülés miatt, a házimunka miatt, és a férfiakat meg csak kiegészítőknek gondolod aki nem érdemel annyi tiszteletet, meg aki cipekedjen helyetted(itt tör elő a hatalmas egyenjogúság), és alkalomadtán védjen meg ha valami gebasz van.

Én szerintem olyan nincs hogy valaki sovinisztának születik, inkább az ilyen "nők" miatt mint te lesz belőlük az.

2010. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

kedves első:)

remélem valóban ezt gondolod:)

ritka pasi az ilyen. remélem van aki értékelni tud:)

19/L

2010. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

a puruttyás arc vagyok.


Valaki írta poénból ezt a kijelentést, mert oda illet a szövegkörnyezethez. Ha egy nő írná ezt, csak nevetnék rajta és kész. Nem kell ezen lovagolni.

Mindkét fél egyenlő, egyik sem létezne a másik nélkül. És ezen van a hangsúly.


Egyébként meg igenis tiszteljük a hölgyeket: kinyitjuk előttük az ajtót, illemtudóan beszélünk, és viselkedünk ( nem fingunk ) .

Ennyit erről. :)

2010. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!