Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti ezt tényleg így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezt tényleg így gondoljátok?

Figyelt kérdés

"Legjobban szerintem akkor járnánk, ha a nők azt csinálnák amihez értenek, és vissza húznának végre a konyhába főzni, mosogatni, gyereket nevelni, takarítani, mosni, és szopni."


egy " férfi " jelentette ezt ki és rengeteg pasi egyetértett vele..


én is mnodhatnám,hogy ti meg menjetek dolgozni,nyalni és keressetek minimum! 500ezret havonta,hogy tudjunk költeni..

mégis a nők nem jelentenek ilyet ki..a férfiak miért?


2010. aug. 18. 14:26
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

14:36

olyasmi:)

2010. aug. 18. 14:39
 12/26 A kérdező kommentje:

14:39

megnézném,hogy szülsz és nevelsz fel egy gyereket:) hogy vezeted a háztartást és hogyan dolgozol naphosszat ezek mellett:)

2010. aug. 18. 14:40
 13/26 anonim ***** válasza:
10%

14:39 vagyok.

Most en tehetek arrol hogy a termeszet ratok bizta a szülest? Azon kivül semmi külömbseget nem latok a 2 nem közöt mert ugyanugy mi is kell neveljük a gyereket, marmint egy felelösegteljes apa azt csinalja es ugyanugy föz takarit. Szoval?

2010. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
48%

14:30 Én felvettem egy csajszit házvezetőnőnek, és ő csinálja az ilyen dolgaimat mint főzés, mosás vasalás takarítás bevásárlás, posta, stb. Kap egy jó fizetést és vettem egy Passatot amivel szaladgál. A csajok akiket hazaviszek tök furán néznek rá. És igen, általában megijednek hogy nem szorulok rá senkire ilyen szinten, mindig el van intézve minden. Persze a legjobb hogy a hölgyemény pénzért dolgozik tehát alázatos mint egy cseléd, nagyon csinos és nem tudom mi lenne velem nélküle.


A nők/férfiak nevében írogatni és felelősségre vonni pedig röhej, ezt neked üzenem kedves kérdező. Az önbecsülésedtől függ hogy mennyire vág földhöz egy ilyen kijelentés. Mert a kérdésed hátterében egyfajta fájdalmat érzek hömpölyögni!


De akkor a fenti leírás szerint írd le hogy járnátok jól ti nők, ha milyenek lennének a férfiak! Nem ígérem hogy összetörik a lelkem, de kíváncsi vagyok!!

2010. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, igen! És a nők menstruálnak!!

A nők nem jelentenek ilyet ki, mert ők tökéletesek. Bizony.

És a magyarok még mindig állatira szeretnek panaszkodni.


Magyarország, én így szeretlek!

2010. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

14:44

csak meg kellene becsülni a nőket,mert hiába nem tudnak pakolni 50kgos zsákokat, tudtad,hogy minden embert nő szült? vagy ennyire buta vagy? ha a férfiaknak kellene szülni akkor már kihalt volna a világ,mert már attól is kivagytok ha bele kell ebbe gondolni. nem kell itt nagy dolgokra gondolni,hogy mit várunk mi el,csak megbecsülést..ennyi

2010. aug. 18. 14:48
 17/26 A kérdező kommentje:
nem kellene a női nemet alsóbbrendűnek tartani,mert pont ezt teszitek. és nem fájdalomból írtam ki ezt a kérdést csak idegesitő,hogy istennek hiszitek magatokat.
2010. aug. 18. 14:50
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

Eszre vetted hogy csak egyetlen 1 dolgot ismetelgetsz es semmi mast nem tudsz felhozni csak a SZÜLEST. pfff

Ja es sosem mondtam hogy lenezem a nöket csak az olyakat mint te... hagyjuk!

2010. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ja es szerintem neked van felsöbrendüseg komplexusod mert te nezed le a ferfiakat!!!
2010. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

"és nem fájdalomból írtam ki ezt a kérdést csak idegesitő,hogy istennek hiszitek magatokat"


Én pedig azt mondom, hogy semelyikünk sem isten. Vagy ami még jobb: talán mindannyian istenek vagyunk. Csak azok nem, akik nem merik magukat annak képzelni...

2010. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!