Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti ezt tényleg így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezt tényleg így gondoljátok?

Figyelt kérdés

"Legjobban szerintem akkor járnánk, ha a nők azt csinálnák amihez értenek, és vissza húznának végre a konyhába főzni, mosogatni, gyereket nevelni, takarítani, mosni, és szopni."


egy " férfi " jelentette ezt ki és rengeteg pasi egyetértett vele..


én is mnodhatnám,hogy ti meg menjetek dolgozni,nyalni és keressetek minimum! 500ezret havonta,hogy tudjunk költeni..

mégis a nők nem jelentenek ilyet ki..a férfiak miért?


2010. aug. 18. 14:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%

hello én ezzel nem értek egyet a nők nem robotok hanem érző emberi lények,és kész...

20/F

2010. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
biztos nő is mondodtt már ilyet. az, hogy egy pasitól ezt hallottad az még nem általános vélemény
2010. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
mert a szerencsétlenje biztos még nem volt nővel xD
2010. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
48%
mert a férfiakat nem k*rvázzák le ha átmennek a fél világon
2010. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

Én elmondom(leírom),hogy miért mondanak ilyeneket:

Mert azt hiszik,hogy ők a tökéletesek:@


Sz.rt sem ér a pasi nő nélkül,mert a pasi NEM BIZTOS,hogy eltudja tartani önmagát meg a háztartást..sokszor gyereket sem tud normálisan nevelni-nem figyel rá..stb./tapasztalat/


Viszont a nő férfi nélkül igen is sokra mehet.Tud egyedül gyereket nevelni,eltud egy egész háztartást tartani,mert a nőknek nemcsak a szex,pia,haverok jelenti az életét..:)


Ez az igazság hölgyeim.Lehet lehurrogni.

2010. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

14:30

megy a +:)

2010. aug. 18. 14:33
 7/26 anonim ***** válasza:
21%
Na itt most összegyűlik majd a sok feminista...
2010. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
puruttya mi? ;D
2010. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

14:35

épp ez az,hogy a férfiak többsége soviniszta,tehát hiába magyarázod a feminsta szöveged..ezt a szép kerek mondatot sem nő írta férfiről..ennyit erről.

2010. aug. 18. 14:38
 10/26 anonim ***** válasza:
51%

14:30 de nagyon tudsz altalanositani, "szeretem en az ilyet. En sem ertek egyet a kerdeseben elhangzot kijelentessel de te valami kib*szott nagy feminista lehetsz. Keremszepen kelet egyenlöseg? Teged siman odaraknalak egesz nap 50kg cementeszsakokat pakolni elvegre egyenlöek vagyunk nem? De csak az olyakat mint te!!!!


26 F

2010. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!