Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagy baj? Nem szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy baj? Nem szeretek bulizni?

Figyelt kérdés

(Fiú vagyok)Az nagy baj hogyha nem szeretek annyira buliba járni.Meg vagy kétszázan elmenni szórakozni meg jól beba..ni?Szeretek inkább így a jó haverokkal (Kb.10-13-man)

horgászni sátorozni stb.Szóval a kérdésem az lenne hogy már régen cigiznem meg piáznom kéne?Mert szerintem ez nem normális ilyen korban(15éves vagyok), meg semilyen korban!Én nem szeretnék rászokni sem a cigire, sem a piára, és nem is szeretnék beszívni soha!Amúgy akik régen a haverjaim voltak már rágen cigiznek meg minden!Szóval akkor most ez baj vagy nem?Ha válaszoltok kérlek írjátok elé hogy fiú vagy lány.Előre is köszi!


2010. aug. 17. 17:39
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

18:53

Lesz bizony csak nyitott kell legyél mindenre és mindenkire ha szomorkodsz itt egy kis zene és felvidulsz:) : http://www.youtube.com/watch?v=LFF4dFjwc7s&list=QL&playnext=12

2010. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nevesd ki őket. Próbálj összegyűjteni hozzád hasonló embereket és alakíts egy tisztafejű bandát. Nem feltétlen kell hozzájuk hasonulni vagy visszahúzódni. Feje tetejére állt a világ, mutassátok meg a sok nyomoroncnak, hogy a normális élet a nyerő.
2010. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

nem volt kedvem elolvasni minden választ :D

17 és fiu vagyok :)

Én kiprobáltam a cigit, nem szeretem most se.

Alkoholnál meg azt mondom hogy egyszer ugyis sikerülni fog "szétesned".Mi általában ha kocsmába megyünk megiszunk 2 sört vagy vodka narancs/limet..szal amik jol esnek az embernek így nyáron.nem kell bulizni járnod de ne is csak gép elött ülö gyerek legyél aki a saját karakterére veri a WoWban :P énis kockulok de mértékkel :D szal a lényeg a lényeg h cigi ha nem esik jol ne csináld :) alkohol ha nem esik jol. ne igyál :D ha nem szeretsz bulizni akkor ne bulizz de a haverokkal mozdulj gyakran ki és ne kockul hogy láss egy kis napot is :)

2010. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:

Én régebben elég sokat voltam haverokkal, rengeteg pia társaságában, de soha nem ittam(csak szilveszterkor egy kis pezsgőt). Nem voltam még berúgva, a cigit sem próbáltam ki, egyszerűen nem tud érdekelni. Testvérem 17 éves, és mindig mondja, hogy igyak, bár úgy is tudja, hogy nem fogok(ő cigizik). Még elég fiatalnak számítok, tudom, de a korombeli lányok, fiúk már rég isznak meg cigiznek.Szóval szerintem sem gáz.

14/L

2010. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!