Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagy baj? Nem szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy baj? Nem szeretek bulizni?

Figyelt kérdés

(Fiú vagyok)Az nagy baj hogyha nem szeretek annyira buliba járni.Meg vagy kétszázan elmenni szórakozni meg jól beba..ni?Szeretek inkább így a jó haverokkal (Kb.10-13-man)

horgászni sátorozni stb.Szóval a kérdésem az lenne hogy már régen cigiznem meg piáznom kéne?Mert szerintem ez nem normális ilyen korban(15éves vagyok), meg semilyen korban!Én nem szeretnék rászokni sem a cigire, sem a piára, és nem is szeretnék beszívni soha!Amúgy akik régen a haverjaim voltak már rágen cigiznek meg minden!Szóval akkor most ez baj vagy nem?Ha válaszoltok kérlek írjátok elé hogy fiú vagy lány.Előre is köszi!


2010. aug. 17. 17:39
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Hamár valaki ezeket csinálja az nem kultúrált!
2010. aug. 17. 18:06
 12/44 anonim ***** válasza:
VÉGRE EGY NORMÁLIS EMBER!!!
2010. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Bocs hogy sok mindent írok, de ezt még hozzá szeretném rakni!Ezen az oldalon is meg mindenhol olvasni olyat hogy egy lány már 12-13 évesen le akar feküdni egy nála több évvel idősebb emberrel, na ez még nagyon bosszantó!
2010. aug. 17. 18:10
 14/44 anonim ***** válasza:
hát bocsi de amikor cigizel, akkor nem csak magadat károsítod (az engem egy pöppet sem érdekel) hanem a környezetet és más embereket, akiket pl. irritál a füst
2010. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim válasza:

Engem az zavar , hogy a suliba SEMMI más témát nem hallok csak ezeket :


- kijössz cigizni?

- van egy kis dugi páleszom kérsz?

- tegnap viperával úgy agyon vertem egy gyereket

- úgy bebaszunk holnap , mint a torkosborz

- holnap te is bebaszva jössz suliba?

- te még nem cigiztél? de szar vagy ( jó azért nem így xD)


Hát sztem elég gáz...

2010. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

18:11

Amikor végig mész BP legforgalmasabb főútján az szerinted jobb? Másik dolog, ha idegen van a társaságunkban mindig megkérdezem tőle hogy zavarja-e a füst ha igen akkor arrébb megyek és ott szívom el a cigimet.

2010. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
hát jó... ha ilyen udvarias vagy... akkor járunk? :D (remélem fiú vagy...)
2010. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim válasza:
18:15 nem tudom szerencsére nagyon messze lakom BP től :D
2010. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim válasza:
bocs 18:13...ugyis tuddja kinek írom XD
2010. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

18:15 Igen fiú vagyok és járhatunk csak mondjad hova menjünk. :)

18:16 Szerintem tudod mire akartam kilyukadni. :)

2010. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!