Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagy baj? Nem szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy baj? Nem szeretek bulizni?

Figyelt kérdés

(Fiú vagyok)Az nagy baj hogyha nem szeretek annyira buliba járni.Meg vagy kétszázan elmenni szórakozni meg jól beba..ni?Szeretek inkább így a jó haverokkal (Kb.10-13-man)

horgászni sátorozni stb.Szóval a kérdésem az lenne hogy már régen cigiznem meg piáznom kéne?Mert szerintem ez nem normális ilyen korban(15éves vagyok), meg semilyen korban!Én nem szeretnék rászokni sem a cigire, sem a piára, és nem is szeretnék beszívni soha!Amúgy akik régen a haverjaim voltak már rágen cigiznek meg minden!Szóval akkor most ez baj vagy nem?Ha válaszoltok kérlek írjátok elé hogy fiú vagy lány.Előre is köszi!


2010. aug. 17. 17:39
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
80%
Ne szokj rá szerintem soha... Normális vagy, és ez nem baj. Nem kell követni ezt a szájbaba*ott divatot... pont ilyen vagyok én is, igaz hogy emiatt én már szinte egésznap itthon ülök, de le**rom... inkább ez, minthogy megdögöljek alkoholmérgezésben, bekapjak partidrogokat, és tüdőrákba haljak meg..
2010. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim válasza:
Sztem nem gáz , az emberiség elhülyül mindeki követ mindekit tisztelet a kivételnek ( pl neked is ) cigizni általában menőség miatt kezdenek el és leszarják hogy szétcseszik a tüdejüket...piázni ugyan ez csak ott még ottvan az élmény , hogy pl idézem : " Úgy bebasztam tegnap akkorát rokáztam....majdnem egy csajra is ment " MOST EBBE MI A MENŐ??????? Meg , hogy bevan baszva és aztse tudja fiú-e vagy lány és dől össze vissza meg tiszta idióta....nem értem....bulizni meg valószínűleg azért nem mész mert nem szereted a discó zenét , ez se baj....máshogy is lehet bulizni épp ahogy leírtad horgászással ( mondjuk sztem az pont unalmas de nem ez a lényeg )
2010. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim válasza:

Szerintem nem baj


F

2010. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:
Ja én is fiú ! De ez most lehet túl durva de én legszívesebben kinyírnám az összes embert aki cigizik és örökre felszámolnám a cigizést és a piát is stb!!! Persze , mivel nem vagyok gonosz ezt úgy tenném , hogy visszamennék az időbe stb..xD
2010. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
köszz a gyors válaszokat és az uttóbbinak az f betűt avégén hogy tudjam hogy fiú vagy lány írta írta!amúgy én is sokat ülök itthon és mégis élek és vannak barátaim!:)
2010. aug. 17. 17:47
 6/44 anonim ***** válasza:
ohhhh...végre egy ilyen fiú.... nem szeretem a bulikat, a cigizőket megvetem, a rendszeres ivókat szintén:D úgyhogy ne aggódj:D 13/l
2010. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
ja én is gondoltam már időutazásra:D!Amúgy ki volt az az elmebeteg aki föltalálta cigarettát?Ismerek sajnos ojanokat is akik már 10 évesen cigiztek!és sajnos a szüleim is cigiznek!Meg 4 nővéremből 3 is!Szóval nem baj!Azt hittem hogy velem van a baj.
2010. aug. 17. 17:50
 8/44 anonim válasza:
ez az és ezek a bulizós emberek meg lenézik a "kockákat " mikor egy CS klán , WoW raid csapat , ilyesmik sokkal összetartóbbak , de ha mégsem akkor is ŐK IS ugyan úgy szórakoznak nem csak a gép előtt ülnek...FUCK HATERZ!!!!!!
2010. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

Egy kis OFF.

Én is cigizek 13 évesen kezdtük el haverommal kíváncsiságból+"menőségből" aztán rákattantunk (nem vagyok rá büszke). Mikor ilyet hallok hogy megölném aki feltalálta a drogokat (beleértve koffein,nikotin,alkohol) az kiveri a biztosítékot. Miért zavar az téged ha én cigizek? Ti azokat utáljátok akik bunkó módon a másik arcába fújják a füstöt, utcán szemetes mellé dobják a cigicsikket stb. Tehát csak annyit kérek hogy ne általánosítsatok már. Lehet kulturált módon cigizni, alkoholizálni, spanglizni.


Üdv

2010. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet hogy én is sok időt öltök a gép előtt, de így biztosan többre vihetem mint ők.Amikor elsőnek ültem géphez azt se tudtam hogy mi az az xp, és mindig a haverom segített.És mostmár annyira értek hozzá hogy én segítek neki pedig ő eggy évvel idősebb nálam és külön számítástechnikai suliba jár!Mégegyszer köszönöm a válaszokat, mostmár nem érzem magam elkülönültnek!
2010. aug. 17. 18:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!