Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagy baj? Nem szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy baj? Nem szeretek bulizni?

Figyelt kérdés

(Fiú vagyok)Az nagy baj hogyha nem szeretek annyira buliba járni.Meg vagy kétszázan elmenni szórakozni meg jól beba..ni?Szeretek inkább így a jó haverokkal (Kb.10-13-man)

horgászni sátorozni stb.Szóval a kérdésem az lenne hogy már régen cigiznem meg piáznom kéne?Mert szerintem ez nem normális ilyen korban(15éves vagyok), meg semilyen korban!Én nem szeretnék rászokni sem a cigire, sem a piára, és nem is szeretnék beszívni soha!Amúgy akik régen a haverjaim voltak már rágen cigiznek meg minden!Szóval akkor most ez baj vagy nem?Ha válaszoltok kérlek írjátok elé hogy fiú vagy lány.Előre is köszi!


2010. aug. 17. 17:39
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Figy akik cigiznek azok azért cigiznek mert "menö" de egyáltalán nem (és én sem cigizek és iszok) am nem mindenki szeret bulizni
2010. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

18:20

Én sem szeretem azt a fajta bulit amit ma dizsinek hívnak.

Bulizni lehet más módon is amit nagyon szeretek pl: haverokkal összejönni kicsit iszogatni valamelyik házban stb.(nem lerészegedni) Cigizni nem menőségből cigizek csak szimplán rá vagyok szokva...

2010. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Na jó de ez nekik miért menő?Az a menő hogy rongálod a májad a tüdőd és még sorolhatnám.Szóval ha károsítom a környezetem a szervezetem és mésok szervezetét akkor menő leszek?Ezt nem igazán értem!!!
2010. aug. 17. 18:26
 24/44 anonim ***** válasza:

kérdezőnek

A kigyúrt kopasz audis csávó mitől lett menő? Még is az, és te is annak nézed. Ugyanez a helyzet a cigivel is ezért szeretik a fiatalok.

2010. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

18:13 vagyok: hát... hát helyes vagy?

beszélhetünk;)

2010. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

18:29

De akkor az miért van: Hogy akiket ismerek felnőtteket, akik cigiznek azok mind azt mondják hogy már le szeretnék tenni de nem bírják, és hogy megbánták hogy rászoktak!

2010. aug. 17. 18:33
 27/44 anonim ***** válasza:
még mindig 18:13, egyébként én sem vagyok pesti
2010. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:
lol kérdező összehoztál egy párt xD
2010. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
asszem nyitni fogok egy párkereső oldalt:):D XD XD XD
2010. aug. 17. 18:35
 30/44 anonim ***** válasza:
JUHHÚ!!!!! végre kiírhatom iwiwre, hogy kapcsolatban:D:D
2010. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!