Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
az egyik barátnőm kavart a volt barátommal, miközben van egy olyan szabály hogy barátnő exével nem kezdünk ki, nem kavarunk, csak barátok. én baromira kiakadtam a csajra iszonyatosan megutáltam, már az utóbbi időben is hülye lett. van aki szerint igazam van, van aki engem hülyéz, hogy mit zavar ha már nem járok a fiúval. ez igaz, de gyűlölöm ha egy 'barátnőm' az exemmel kavar, miközben megbeszéltük, hogy ne!
2010. aug. 17. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert az érzelmeknek lehet parancsolni, ugye?:) szvsz baromira tulreagálod.
2010. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem ragálod túl. Nálunk is van ilyen "szabály". Ez a barátnőm exével kavarok dolog akkor nem zavar, ha megbeszéli velem és engem nem zavar. El tudok képzelni olyat hogy "engedjem" nekik, vis h ne zavarjon, de csak udvariasságbol is, beszéljük meg... Én sem tenném ha tudnám h neki rosszul esne.
2010. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
NEM reagálod túl!Ez szerintem is gusztustalan!Ha az én barátom tenne ilyet azt biztos megutálnám!Mégis mit gondolt az ilyen?Nem gondol arra hogy lehet még mindig szereted,vagy elakarod felejteni és akkor vele együtt megjelenik egy társaságban ahol te is ott vagy?Undorító!Még ha van pasid még akkor is mert ha meglátod akkor csak felkavar az téged,nem azért mert szereted,hanem pl ha voltak rossz emlékek
2010. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
rugd szájba tépd kia szivét...hülyevagy?? dehogyis tevagy a looser tulreagáltad kiscsillag
2010. aug. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
volt barátommal, első szerelmemmel jár most a legjobb barátnőm. mi kb 4 évvel ezelőtt jártunk a pasival , de engem ez most nem zavar, agyon boldogopk , egymásra találtak , talán még lakodalom is lesz belőle, és én annak örulnék ha az én legjobb barátnőm a lehető legboldogabb lenne, és nem foglalkozom azzal hogy én anno jártam a csávoval , mert annak vége lett nem működött, nekik viszont nagyon is , és ez jo
2010. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és engem már pl egyeltalán nem kavar fel , én tudok nekik örulni, nem vagyok annyira önző hogy emiatt lelkifurdalást okozzak barátnőmnek
2010. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sztem a barátság minden pasinál többet ér, és elég csúnyán hátba támadott az állítólagos barátnőd. Én is kiakadnék, ha valamelyik volt pasimmal látnám a barátnőmet. Főleg, ha még egyezség is van erre vonatkozóan. Én neked adok igazat!
2010. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de ők nem jöttek össze, csak azért csinálták, hogy kipróbálják. ha szerelemből csinálták volna akkor más helyzet lenne.
2010. aug. 19. 09:39
 9/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?Mert nálunk volt ilyen h. tudtam h. a barátnőmnek tetszett az egyik közös ismerősünk,de a fiú velem jött össze.A lány nagyon megharagudott rám, bár én pár nap múlva szakítottam a fiúval,mert nem jött be annyira.Aztn hetek-hónapok múlva meg a barátnőmmel kavart a bulikban, szóval nem tudom miért volt szükség a balhéra.Az érzelmeknek nem lehet tényleg parancsolni és te sem szólhatsz nagyon bele mások kapcsolatába,mert lehet veled nem jött össze,de lehet amúgy meg ők egymásnak vannak teremtve.Lehet ők jobban passzolnak,mint ahogyan te passzoltál a fiúhoz.
2010. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk de olvass vissza nemjöttek össze. csak 'kipróbálták' ami rosszabb, mintha szerelemből csinálták volna, mer akkor megértettem volna.
2010. aug. 19. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!