Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadott manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott manapság, ha valaki prostizni jár, ha nincs párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 13:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
42%
8-as! Dehogy szexeltél te 30 nővel! :-DDD Álmodban esetleg!
2021. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos a nők szemében nem elfogadható.

(Bezzeg te fogadd el, hogy volt színes bőrűvel, mert ha nem, akkor rasszista féreg vagy. Pedig más egy prosti, mint egy maki.)

2021. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
57%

Aki tud kapcsolatot létrehozni, mert már volt ilyenben, az ne menjen prostihoz, az inkább párt keressen.

Ha valaki a kutyának sem kellet soha, vagy alkalmatlan egy rendes kapcsolatra, na szerintem azoknak való a prosti, és ez teljesen elfogadható.

12-es azért szerintem több férfi jár örömlányhoz, mint amennyi nőnek volt már szinesbőrű társa Magyarországon.

2021. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
59%

#10 "akár egy hozzád hasonló nőtöl se.."

Te hímr*banckodtad eddig végig az életed, és másokat próbálsz itt rongynak beállítani, vicc vagy:DD

2021. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
46%
Én nem fogadom el. Valahogy nekem az annyira az alja ha egy pasi fizet a szexért.
2021. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%
A feleségnek is le kell tenni a pénzt.
2021. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
57%
Az átlag férfiak és igénytelen nők szerint elfogadott, normál nők és igényes férfiak szerint gáz.
2021. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
50%

#9

Rohadtul félreértetted itt a dolgokat...

Te a párodtól kaptad el, ezt értjük.

De abban mièrt vagy biztos, hogy ő a kurwától?

Bármilyen nőtől elkaphatta, ez volt a lényeg...

2021. márc. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem gáz. Nem tud nőt szerezni?
2021. márc. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
41%
Hát ha egy ilyet bejelentene a srác akivel randizom, az elég ok lenne arra hogy ne találkozzunk többet. Ha a párom jelentené be, akkor meg ezért és azért mert addig a pillanatig hazudott nekem, azért szakítanék. Tetszik vagy nem, le lehet pontozni, de szerintem hihetetlenül gáz dolog a prostizás.
2021. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!