Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet rosszul csókolni? !

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rosszul csókolni? !

Figyelt kérdés
Az az én bajom, amit még senkinek sem mertem elmondani, h egy volt osztálytársam annó azt mondta nekem h azért nem csókolna meg, mert túl nyálas vok! Viszont azóta másokkal csókolóztam és tőlük nem kaptam ien visszajelzést! Ez lehet igaz?! és ha igaz, mit lehetne ellene tenni?!
2008. dec. 2. 18:46
1 2
 11/13 werte ***** válasza:

De lehet ám...

Egyik exem kidugta a nyelvét és ugy a levegőben mozgatta. Hát elég röhejes volt! Amúgy a csók is javítható ha összecsiszolódik a 2 fél-úgy mint a szex is!

2008. dec. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! :) Majd javítgatok a dolgon, annyira még nem vok tapasztalt..:)
2008. dec. 3. 18:08
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul, de ha a többi lánynak tetszett akkor veled biztos nincs baj:)
2009. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!