Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet rosszul csókolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet rosszul csókolni?

Figyelt kérdés

A srác, akivel ismerkedek, mondta hogy volt egy lány az életében aki nagyon nagyon rosszul csókolt, és mindentől elment a kedve utána. Nem igazán szeretnék rákérdezni, és ő se szívesen beszélt erről. Ha hallottatok ilyet, vagy tapasztaltatok ilyet, kérlek írjátok le!

22/L


2011. febr. 24. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem könnyen lehet rosszul csókolni. :) Nem illenek össze még a csókban sem..Sok nyállal,túl vadul,túl lassul,túl passzívan,nagyon átdugva a nyelvet,már már fuldoklóan. A fogai állandóan összekoccan a másikéval... Meg még biztos vannak ilyen dolgok. :) Nekem eddig 1 srác volt az életemben,iszonyú jól csókolt,de szerinte én is,így nagyon élveztünk minden egyes csókot. :)

18L

2011. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én pl nem szeretem ha ledugják a nyelvüket a torkomon és túl nyálas, azt szeretem ha gyengéd finom, nem csöpög a nyáltól. Nem vad, hanem finos csókolózás híve vagyok. Mindenki mást szeret.23L
2011. febr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Amúgy tényleg mindenki másképp szereti.Ő kicsit a gyorsabb vadabb csók párti és bejött.Ettől függetlenül lehet hogy bejönni a lassabb,gyengéd csók is.De ez nekem teljesen jó volt,remélem lesz még ilyen párom,imádtunk együtt lenni és csókolózni..Együtt se voltunk már,csak barátként,de azért még ha találkoztunk mindig végig csókolóztunk az együtt töltött időt,annyira imádtuk ezt a "közös programot":)
2011. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hatalmasra nyitOtta a száját10 centire

rengeteg nyállal, fogainkat egymásnak kocogtatta,mert ő azt szereti:SSSSSSSSS

úgy megharapta a számat, hogy bekönnyezett a szemem!

és ledugta a torkomon a nyelvét:(

Kb enyiDDD

2011. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2014. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!