Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rosszul Csókolni?

Figyelt kérdés

14 éves vaqgyok és a mostani barátommal volt az első csókom...Viszont mielőtt megtörtöént akkor is annyira izgultam azon h rosszul fogom csinálni.

Mostmár 4és fél hónapja együtt vagyunk de még mindíg nem engedem neki a nyelves csókot.Nemtudom miért, talán annyira félek h rosszul csinálom.És nagyon észre lehet rajta venni h ő akarja, mert általában be is próbálkozik vele.Van olyan h vkii rosszul csókolózik?(nyelveset)

Vagy normális ez h nem merem?


2009. okt. 29. 22:21
 1/9 anonim válasza:
Én 16 vagyok de még nem csináltam. Én is félek tőle picit, de nincs is kinn csinálnom. Egyszer úgyis megtörténik, muszály neki! Próbáld meg, úgyse tudod elkerülni!
2009. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha valaki nem próbál meg extra dolgokat belevinni. egy nyugodt, érzéki csók mindenkivel jó.


...aztán vannak a vadulós csajok akik úgy szívják azember nyelvét hogy majd kiszakad. harapnak... ez van amikor jó,van amikor rossz, emberfüggő

2009. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

figy nekem az első csókom utáni napon nyelves is volt igaz én még nem akartam erőltetni meg semmi csak valahogy átcsűszott a nyelvem máig nem tom h hogyan de mind1

nem hinném h lehet rosszul csinálni

a lényeg h a párod nyelve körül

jah és szentem legközelebb dugd át te a nyelved mert nagyon megéri

sok sikert

2009. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, ne kopogjon a fogad a másikén és ne harapdálj összevissza, ne csinálj a nyelvedből propellert...
2009. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, itt semmit nem lehet rosszul csinálni. Csak átdugod a nyelved és ennyi..
2009. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, sok pasinál tapasztaltam már... de hát gyakorlás nélkül senki nem fejlődik, úgyhogy próbálkozzatok:)
2009. okt. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is fosok tőle h szar vok benne, de ha az is vagy, majd a párod megtanít rá én ezt mondom :P
2009. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet rosszul csókolni..de két ember között a kémiának is passzolni kell egy jó csókhoz... de egy "halott ponty"-féle nyelves történet eléggé kiábrándító tud lenni. csak ne stresszelj rá...add át magad az élvezeteknek
2009. okt. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem az első igazi rendes rögtön nyelves volt és én kezdtem pedig előtte én is féltem tőle aztán azóta megy mint a karikacsapás hidd el ha ott lesz az a pillanat nem fogsz félni tőle...
2009. okt. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!