Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet rosszul csókolni? !

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rosszul csókolni? !

Figyelt kérdés
Az az én bajom, amit még senkinek sem mertem elmondani, h egy volt osztálytársam annó azt mondta nekem h azért nem csókolna meg, mert túl nyálas vok! Viszont azóta másokkal csókolóztam és tőlük nem kaptam ien visszajelzést! Ez lehet igaz?! és ha igaz, mit lehetne ellene tenni?!
2008. dec. 2. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is túl nyálasan csókolok.Van aki így-és ez jön be- van aki nem így -és nem ez jön be.Másfélék vagyunk.Nem lehet rosszul csókolni :)
2008. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha nyelnél?:D
2008. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:):) Nyelek, vagyis szoktam! :) Csak háát nem értem, sztem egy csók "önkéntleneül" is még ha nem is nagyon, de akkor is nyálas...szal...
2008. dec. 2. 19:04
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1. válaszolóval! Mindenki máshogy csókol de sz.tem nem lehet rosszul csókolózni!! :D (lány)
2008. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
igen is lehet rosszul csókolni. egy csóknak pedig nem kell nyálasnak lennie, legalább is tapasztaltam olyat akitől a fél fejem olyan lett és az undorító. bár biztos van akinek az tetszik, aki maga is nyálasan csinálja. ien lehet igaz, de hát gondolom sokat tenni ellene nem lehet, ha így tudsz akkor így
2008. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2008. dec. 2. 19:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Sz.tem meg igen is lehet ellene tenni...mert ha nem megy akk megkéred a barátodat/barátnődet h tanítson meg úgy ahogy neki jó!! Ennyi!! Dotti
2008. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet rosszul!Volt pár undorító tapasztalatom!:SHa úgy érzed esetleg,hogy nem jól csókolsz,hagyd,hogy a barátnőd irányítson,és így rájössz,hogy hogy szereti!És igazuk van a többieknek: NYELJ!:)
2008. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul, de ez egyén függő kinek, mi a rossz pl én utálom ha nem irányíthatok
2008. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Srapnel ***** válasza:

Ó, dehogynem lehet rosszul csókolni.


Volt egyszer egy lány, aki szó szerint lefetyelt, mint egy kutya. Majdnem az élettől is elment a kedvem, nemhogy a csókolózástól.


A második díjnyertes rossz csókolózási forma, amit sokan csinálnak, az az, hogy nyelvet bedug, aztán ide-oda remegteti, mintha puncit nyalna. Vagy amikor körbe-körbe mozgatja, ráadásul még a fordulatszámot is állandóan tartja.

2008. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!