Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeséget csináltam. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elmesélem az elejétől úgy érteni is lehet.


Van egy lány akivel már (általános) 1. óta barátok vagyunk. Már régóta szerelmes vagyok belé csak nem akartam neki elmondani...féltem hogy nem lennénk ennyire jóba. Amúgy szerintem nem is szeret úgy mint én..na jó talán egy kicsit. Ezért csak beszéltem neki de nem mondtam ki hogy szerelmes vagyok. De ő vagy fél éve összejött azzal a pasival akivel már ovis korunk óta utáljuk egymást (ő erről nem tudott). Utána hetekig rájuk sem bírtam nézni...

Régebben mindig együtt lógtunk, megcsináltunk mindent amit lehetett. Mostanában meg alig vagyunk együtt...ha együtt vagyunk akkor se csinálunk szinte semmit. A pasija meg minden 10 percben felhívja de hiába mondja neki h ne hívogassa, ha meg nem veszi fel a telefont akkor jön hozzánk és ha nem vagyunk otthon később elkezd vele veszekedni és néha kiabálni is. Már többször is verekedtünk és legutóbb azért kapott amiért hülye bunkó volt a csajjal. Azért neki is kellenek haverok meg bulik. Én nem kiabálnék vele soha főleg nem ilyenekért. Sokkal több tiszteletet tudnék neki adni mint ő. Csak az a baj hogy a lány nem veszi észre hogy mit csinál vele a pasi.

1-2 hete elmondtam hogy nagyon szeretem már régóta és utána gyorsan le is léptem. Amikor felmentem msnre írt is nekem hogy neki van barátja. A legnagyobb hülyeség amit tegnapelőtt csináltam...nem tudom hogy juthatott eszembe. Megöleltem és csókolóztam vele..arrébb lökött és jól nyakon vágott amit meg is értek. Erre jött a pasija h mit képzel magáról és vele kiabált nem velem. Talán meg is ütötte volna. Odamentem és leállítottam. Most már nem merek a szemébe se nézni. Hülye voltam. Mit tegyek?

Bocsi ha hosszú lett. Csak így talán érthető.

18/F


2010. aug. 15. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt tényleg nem kellett volna...

De ezen már nem tududnk változtatni, próbáld békíteni a leányzót.

Reméljük, hogy előbb-utóbb rájön, hogy milyen pasival van is együtt...

2010. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érthető. Töketlenkedtél 11-12évig, és most mikor ő beleszeretett valakibe rájössz h minnyire fontos is neked. Nem gondolod, h eddig rád várt és megunta?
2010. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

fogad el van barátja a leírtak alapjan nem hiszem hogy sokáig fog tartani a kapcsolta ha szakítanak van esélyed,most egy darabig ne találkozz vale szerintem:)

nyugi egyszer minden rendbe jön

2010. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Addj neki egy kis időt, ha jó barátok voltatok és nem minden fenékig tejfel,ahogy irtad kettőjük között akkor hozzád fog fordulni. Várj.
2010. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaja egyetértek, mire vártál ilyen sokáig? Hogy ő lép?

Most iszod a levét.

2010. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem voltál diló, természetesen reagáltál szerintem.


Féltékeny vagy a másik srácra, és nem bírtad nézni, hogy még ráadásul Ő még bunkó is vele...

de a másik srác meg szintén pipa, mert biztos érzi rajtad, hogy rá vagy cuppanva a lányra, és valljuk be, jogosan...mint a csók is bizonyította...

Nem tudom mit csinálj, szerintem egyelőre semmit, a lány tudja, hogy mit érzel, a fiúval ezek után jobb ha nem futtok össze, csak várni tudsz, hogy a csajszi mit lép...

2010. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem voltál hülye, de az a baj, hogy a csaj tuti nem fogja otthagyni a pasiját miattad, mert te csak egy jó havernak kellessz.


Egyébként van sok nő akinek még imponál is ha a pasija veszekszik, ellenkezik, megmondja a véleményét, mert az férfias dolog. És a nők szeretik az igazi férfit.


Aztán ott a másik (te), aki meg mindent megtesz a nőnek, az inkább csak barátnak jó, mert azt lehet cibálni ide-oda, azzal lehet élményeket szerezni, tulajképp olyan mint egy jó barát, de semmi több. Én szerintem a csaj ezt így érzi.


Lehetsz bele szerelmes, csak magadnak ártassz vele.


Én azt mondom máshol kéne keresgélned. Egy olyan lánynál, akinek nincs pasija.

2010. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már régebben is nagyon szerettem...és nem most jöttem rá. Nem gondolom mert egyszer megakartam fogni a kezét de elhúzta..meg olyan fura volt.
2010. aug. 15. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!