Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrít egy lány. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrít egy lány. Mit tegyek? Többi lent.!

Figyelt kérdés

Van egy lány itt, ahol lakok, ő itt nyaral.

Szoktam biciklizni, és látom jönni velem szembe, köszönök neki, ő meg..mosolyog mindig és így ilyen..nem tudom hogy köszön...ilyen "Sziiiiijjjaaa" féleség...:D

Meg utánam fordul..xD

A multkor (csak így...) megkérezte, hogy: ,,Szeretsz?"

De amikor a haverokkal vagyunk, és ő is ott van, szinte nem is szól hozzám.

Egyik nap ülök egy padon, arra sétál egy barátnőjével, néz és nevet...amikor már elhagytak, visszanéz a barátnője, meg ő is és elkezd mosolyogni, nevetni..stb...!

Egyébként helyes lány, meg minden, de nem tudom, hogy most akar valamit, csak nem meri mondani, vagy miért csinálja ezeket???Annyira feltünő.

Kérlek írjátok meg, hogy mit csináljak, vagy csak egy véleményt...:)


2010. aug. 14. 18:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

01:15-ös. :) Köszi a választ. :)))

Állítólag nincsen barátja...állítólag! :D

2010. aug. 15. 14:39
 12/14 anonim ***** válasza:
18:56-os vagyok..Hát hívd el tőlük hogy ha nem gond szeretnél kérdezni valamit ..És eljön veled,és akkor megkérdezed..:) Hajráá,ne parázz: DD
2010. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
csak azert irtam h dugd meg mert en azt tennem:P amugyis a vakacio utan lelep s max jovobe lessz ra alkalmad XD
2010. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A suli időben is sokat fogom látni...5 percre lakik a sulimtól..kb.! :D

18:56-os.Meg fogom próbálni! :)))

Csak legyen meg a jó alkalom! :)

2010. aug. 15. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!