Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrít egy lány. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrít egy lány. Mit tegyek? Többi lent.!

Figyelt kérdés

Van egy lány itt, ahol lakok, ő itt nyaral.

Szoktam biciklizni, és látom jönni velem szembe, köszönök neki, ő meg..mosolyog mindig és így ilyen..nem tudom hogy köszön...ilyen "Sziiiiijjjaaa" féleség...:D

Meg utánam fordul..xD

A multkor (csak így...) megkérezte, hogy: ,,Szeretsz?"

De amikor a haverokkal vagyunk, és ő is ott van, szinte nem is szól hozzám.

Egyik nap ülök egy padon, arra sétál egy barátnőjével, néz és nevet...amikor már elhagytak, visszanéz a barátnője, meg ő is és elkezd mosolyogni, nevetni..stb...!

Egyébként helyes lány, meg minden, de nem tudom, hogy most akar valamit, csak nem meri mondani, vagy miért csinálja ezeket???Annyira feltünő.

Kérlek írjátok meg, hogy mit csináljak, vagy csak egy véleményt...:)


2010. aug. 14. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sztem nagy valószínűséggel bejössz neki nem is kicsit,de ez már tényleg túlzás.Ha tetszik beszélgess vele és ha úgy alakulnak a dolgok tuti visszavessz magából,csak még most nem tudja hogy közeledjen.am korban hol vagytok?
2010. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pár hónap eltérés... :)))
2010. aug. 14. 18:33
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
dugd meg
2010. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bejössz neki.:) Kezdeményezz,ha bejön akkor hívd el sétálni vagy fagyizni,stb..:)
2010. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

18:33-as.

Ember, ennyire bunkót...! :S :@

Az ilyeneket lepontozom!

A többieknek köszi!!:))))

2010. aug. 14. 19:01
 6/14 anonim válasza:
9%
te homár vagy hogy lepontozod a 33ast??
2010. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
oda ment nyaralni azt olyanokat kérdez szeretsz? elsőnek üzenem: szerintem úgy 13 max 14 éves korba vannak
2010. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

15! :DD


Hát tudod, aki mondja...meg, milyen válasz ez, így csak egyből..,,dugd meg"???? :S :S :S

2010. aug. 14. 22:49
 9/14 A kérdező kommentje:

18:56-os...

Megtenném én, de alig van olyan helyzet amikor egyedül van.:S

És a barátnői előtt, mit is mondjak...:S Elég fura lenne! :S

2010. aug. 14. 23:02
 10/14 anonim válasza:

A csaj viselkedése + ez a " szeretsz? " beszólás még oviban is elég gyerekesnek számítana. Nem csoda , hogy nem tudod hova rakni!

2 dolog lehetséges:

- bejössz neki és nem tudja, hogyan közeledjen feléd ( de az ég szerelmére ő is 15! legalább bekapcsolhatná a tv-t :D )

- csak szórakozik "nyaralok" jogcímen . Az is lehet, hogy otthon barátja van. Sajnos vannak ilyen lökött spinék...

2010. aug. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!