Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez baj? A két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez baj? A két kérdés lentebb (ne nézzetek hülyének kérlek )

Figyelt kérdés

Szóval, lehet, hogy kis problémának tűnik, de engem zavar.

Általános iskola 8-ig nem nagyon figyeltem a divatot, abban jártam, ami nekem tetszett, megvolt egy afféle kisugárzásom, meg minden jó volt. Utána nyolcadikba megtetszett egy fiú, és nem tudom, hogy, de a hatására nagyon megváltoztam, belsőleg is már nem voltam oylan, mint régen, és öltözködésben sem. például, nem veszek fel az óta rózsaszínt, nem öltözködöm nőiesen, nagyon zárt ruhákba járok stb....ok. Át kerültem gimibe, azt a fiút elfelejtettem. Most jött az, hogy jajj de "aranyos" vagyok, és nem nőies. Fiúktól, lányoktól, egyaránt csak azt kapom, hogy "jajj de aranyos". az öltözködésem maradt ugyanaz. Nem veszek fel kivágott ruhákat, nem sminkelem magam, nem veszek fel rózsaszínt, de nem is az a túl fiús....Vannak fiúk, akik "így" is felfigyeltek rám. Na most a kérdésem a következő:

-Szerintetek baj, hogy inkább "Aranyos"-an tekintenek rám, és nem úgy, mint egy jó nőre?

-És ha átváltanám Nőiesre a ruhatáram, akkor azok, akik így "felfigyeltek" rám, lehet, hogy mostmár nem érdekelném őket?

Aki végig olvassa köszönöm, és tudom, furán hangzik, de most z nagyon nyomaszt:S


2010. aug. 12. 17:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, egyetértek veled:)

Csak hát ugye, így nem nagyon vesznek észre. Nem az a vágyam, hogy mindenki megbámuljon, sőt, az zavar is, csak az, hogy azért ne csak "barátként" tekinsenek rám, és ne csak úgy, mint egy "kicsi lány"-ra:):)

2010. aug. 12. 23:34
 12/17 anonim ***** válasza:
a nőiesség nem a ruhánál hanem a viselkedésnél kezdődik szerintem. Ha egy srácnak tetszel ilyen aranyosan akkor nőisen is fogsz tetszeni ugyanannak, de ez így a jó,hogy jól érzed magad a ruháidban és így is tetszel valakinek,nehogy az a személy azért szeressen mert jól öltözködsz vagy jó ruhákat hordasz..persze az érdeklődésüket jobban felkelted a nőiesebb ruhákkal.
2010. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem baj az, hogy most ez van. Az már eleve rossz, ha egy srác az alakod alapján bukik rád. Tudom, milyen rossz 14-18 év közt, ha az embert nem nézik nőnek, de jobban jársz, ha a skalpokra hajtók nem vesznek észre, és megmaradsz az igazinak. Neki majd lehetsz olyan csinos, amilyen csak tetszik neki. (Az én lovagomnak az Éva kosztüm tetszett leginkább, mikor 20 évesen összejöttünk, ő 25 volt, észre sem vette, mibe öltözködöm egyébként.)


Ha valaki túl nőies, az elveszi a fiúk figyelmét a lényegesebb dolgoktól. Továbbá üzenete van: fiút akarok fogni. És ezt a férfinem csak egyféleképpen tudja értelmezni, a mi női agyú érzelmi síkjaink nemigen jutnak el a tudatukig. Ha visszafogottan öltözködöl, esélyt adsz a neked tetsző srácnak, hogy a belsőddel tudjon foglalkozni legalább annyit, amennyit mi nők igénylünk.

2010. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 lambo96 válasza:
Nem kell félned ugyanúgy fognak kedvelni mint eddig(talán még jobban is)egyébként a ruha nem minden
2010. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem a ruha teszi az embert, hanem fordítva. Vagyis: ne azt várd, hogy az leszel, amiben jársz, hanem járj abban, amiben jól érzed magad. A fontos tehát az, hogy találd meg a saját személyiséged, így majd kialakul a stílusod is. Valakinek biztosan be fogsz jönni. Ha az egyéniségeddel nem egyezően beöltöznél bombázónak, akkor lehet, hogy több fiú megfordulna utánad, és talán több kapcsolatod is lenne, de partnereid nem TÉGED látnának, hanem azt a szerepet, amit magadra vettél (a bomba nőét), ez csalódásokhoz vezetne.
2010. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Valakinek az "aranyos kislányok" jönnek be jobban, valakinek a "jó nők". Bevallom, nekem eddig inkább az aranyosabbak tetszettek, hogy miért, azt nem tudom. Valamilyen szintű nőiességnek azonban mindenképpen lennie kell, hogy a fiú ne folyton egy gyerek mellett érezze magát, de ez a nőiesség belülről fakad elsősorban.
2010. aug. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez mind nagyon nagyon hasznos válasz volt:) Igen, igazatok van, nem a ruha teszi az embert....csak hát én még 15 és fél évesen a többiekhez képest "gyereknek" érzem magamat, még nem nőttem fel, ezért inkább az aranyosabb stílus az én világom, legbelül a személyiségem. De köszönöm, mert sokat tanúltam ezekből.
2010. aug. 17. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!