Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez baj? A két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez baj? A két kérdés lentebb (ne nézzetek hülyének kérlek )

Figyelt kérdés

Szóval, lehet, hogy kis problémának tűnik, de engem zavar.

Általános iskola 8-ig nem nagyon figyeltem a divatot, abban jártam, ami nekem tetszett, megvolt egy afféle kisugárzásom, meg minden jó volt. Utána nyolcadikba megtetszett egy fiú, és nem tudom, hogy, de a hatására nagyon megváltoztam, belsőleg is már nem voltam oylan, mint régen, és öltözködésben sem. például, nem veszek fel az óta rózsaszínt, nem öltözködöm nőiesen, nagyon zárt ruhákba járok stb....ok. Át kerültem gimibe, azt a fiút elfelejtettem. Most jött az, hogy jajj de "aranyos" vagyok, és nem nőies. Fiúktól, lányoktól, egyaránt csak azt kapom, hogy "jajj de aranyos". az öltözködésem maradt ugyanaz. Nem veszek fel kivágott ruhákat, nem sminkelem magam, nem veszek fel rózsaszínt, de nem is az a túl fiús....Vannak fiúk, akik "így" is felfigyeltek rám. Na most a kérdésem a következő:

-Szerintetek baj, hogy inkább "Aranyos"-an tekintenek rám, és nem úgy, mint egy jó nőre?

-És ha átváltanám Nőiesre a ruhatáram, akkor azok, akik így "felfigyeltek" rám, lehet, hogy mostmár nem érdekelném őket?

Aki végig olvassa köszönöm, és tudom, furán hangzik, de most z nagyon nyomaszt:S


2010. aug. 12. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha valaki így elfogad, akkor nagy eséllyel másképp is elfog :)

Amúgy dettó ugyan ez van velem, csak én most leszek nyolcadikos, de nem bánom :)

2010. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

-Szerintetek baj, hogy inkább "Aranyos"-an tekintenek rám, és nem úgy, mint egy jó nőre?


Nem baj. Ez a te döntésed. Attól függ, hogy minek akarsz kinézni, mit akarsz elérni. Ha pasizni akarsz, akkor a nőiesség fontos.



-És ha átváltanám Nőiesre a ruhatáram, akkor azok, akik így "felfigyeltek" rám, lehet, hogy mostmár nem érdekelném őket?


Nem hinném hogy visszatorpannának, inkább csak jobban felkeltenéd az érdeklődésüket.

2010. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az aranyos jelző nem csak a ruhatárad miatt ragadt rád. inkább egy személyiségjegy. Mások miatt meg ne változtass a stílusodon, csak ha úgy érzed jól esne csajosabban öltözni, akkor vágj bele nyugodtan.

De nem a kivágott felsőktől és a sminktől lesz valaki nőies.

2010. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"De nem a kivágott felsőktől és a sminktől lesz valaki nőies."


Nem is arról van szó, hogy k u r v á n a k öltözzön. Hanem hogy pl felvegyen-e rózsaszínt.

2010. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szia szerintem aki felfigyel rád most akkor is felfog ha nőiesbb ruhákat veszel fel :d szl nem kell félni:)21/f
2010. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:D

17:42. igen, nem a ruhától leszek nőies, csak az is egy "része" ugymond az azzá válásnak. Amugy igen,a személyiségem is közrejátszik benne.

2010. aug. 12. 17:45
 7/17 anonim ***** válasza:

Aki nem bírná végigolvasni annak nincs itt helye.

Amúgy a válaszom rá hogy: Attól függ..

A fiús "aranyos" lányokra inkább elsőnek barátként nézünk nem mint "Hú dejó nő". Vagyis ha barátot akarsz akkor nem muszáj teljes átváltozás de legyen nőiesség legalább 50/50% ban. Remélem segítettem.

2010. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban te érezd jól magad. Próbáld ki egy alkalommal/egy bulin/, hogy "csajosabban" öltözöl. Meglátod a reakciókat. A sajátodat is: jobb úgy?
2010. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Első 17:48-as:) Igazad van, és hasznos volt a válaszod. Igen, nem sok pasi közeledik felém, max csak szemezés meg ezek van:-/

2. 17:48-as. Hát igen, obb ha kipróbálom, nem mindig érzem magam jól a nőcisebb ruhákban, sőt, van amikor egész furán érzem magam bennük, de hát meg kell szoknom:) Szóval jó ötlet, köszönöm

2010. aug. 12. 17:52
 10/17 anonim ***** válasza:
olyan ruhákat vegyél amiben jól érzed magad, én a sportos vonalat követem, az is áll jól nekem, mivel ilyen a testalkatom, sokan mondják rám, hogy aranyos az arcom meg cuki, engem nem zavar, nem is várom el, hogy jött-ment arcok azt mondják rám, hogy dögös vagyok. az eszemmel szeretnék kitűnni, nem pedig azzal, hogy magamra aggatok mindenféle ruhadarabot, s ezzel beolvadok a klónhadsereg cicababák közé.
2010. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!