Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki elöször?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki elöször?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik és megnéztem vipen majd visszanézett. 1 hét múlva megin megnéztem és megint visszanézett majd bejelölt ismerősként én meg felvettem msnre.

de mit írhatnék neki?


2010. aug. 11. 21:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Írd neki ezt:


"Máunika vagyok, szép kék-szemű lyányka. Bár te lehet nem ezt láttad myvipen, de annak ne higgy, még az is lehet, hogy fiú vagyok, az se olyan rossz dolog. Na szóval, most, hogy felvettelek, hívj el ebédelni, sétálj velem egyet, utána majd eldöntöm, hogy te vagy-e a faca csávó. PusziiiiiiI"


Ettől tuti beindul. Még az is lehet, hogy traktorral megy érted.

2010. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!