Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak először egy lánynak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak először egy lánynak? (lent! )

Figyelt kérdés
szóval ha meg akarok ismerkedni egy lánnyal pl. facebookon, akkor ha bejelölöm, és kérdezi h mér jelöltem be mit írjak neki? mert ha azt írom h "szia. jócsaj vagy, bejösz nekem msnt adsz?" akk elküld a p*csába... szóval ..... :/
2011. febr. 28. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves ...


szeretnélek megismerni téged, mert a képeid alapján szimpatikusnak talállak, de sajnos személyesen még nem ismerjük egymást. Nagyon örülnék, ha megadnád vmelyik elérhetőségedet, pl. az msn-címed, vagy skype-ot. Köszi szépen!


Üdv. ..."

2011. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem vagyok egy 40 éves ember hogy egy 39 évesnek írjak...

14 éves vagyok...

2011. febr. 28. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, ahogy első válaszadó írta az teljesen korrekt, reméljük be is jön, de ha nem tetszel a csajszinak lehet nem fog válaszolni, azon se akadj ki de ne legyen úgy! Ha akar valamilyen szinten ismerkedni lehet vissza ír, még az is csak ismerkedés, de onnantól lehet ügyeskedni:)
2011. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jajj, amit az első írt azt kb. havonta megkapom az iwiwen. :D Szerintem hanyagold. Túl sablon duma. Bár, ha bejössz neki, akkor tök mindegy mit írsz.
2011. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmit.

Szakadj le a netről amíg csajozol, ezt csak a gyíkok és a szerencsétlen h ülyék csinálják. Élőben próbálkozz, majd rájössz, hogy sokkal jobb. A net zsír a hokizáshoz, de attól még 20 évesen is szűz maradsz.

2011. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

váááá.. akármit is írsz hozzá, az gáz!!!

de, ha mégis ismerkedni akarsz neten 14 évesen (ez elég röhejes szerintem) szóval ne jelöld be ismerősnek hiszen nem is ismered!!!! előbb írj üzenetet.

2011. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ez a interneten vad idegen lányoknak levelet írni..hát kevés eséllyel kecsegtető vállalkozás.


Gondolj bele mit gondolhat az a lány?

1. Miért interneten kerested meg hiszen idegenek vagytok, sose beszéltetek, meg különben is hogy gondolod ezt.

2. a lányról semmit nem tudsz..ki udvarol neki..kibe szerelemes a lány..ki szerelmes a lányba....van e barátja..milyen problémái vannak..stbstbstb


Nyomulj élőben!

2011. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!