Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak először neki Faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak először neki Facebookon?

Figyelt kérdés

Több hónapja megtetszett nekem egy fiú. Amikor még suli volt, mindig az én buszommal ment ő is haza. Facebookon megkerestem, meg is találtam és be is jelöltem ismerősnek és vissza is igazolt. Pár héttel később, hatalmas lelki erővel megmertem bökni...gondoltam most már kell valami jelzést adjak...ő vissza is bökött :$$ :D jaaaaj de mennyire örültem nekiii :)) aztán visszaböktem, ő megint visszabökött és így tovább..majd egyre ritkábban bökött vissza, most már talán olyan 2 havonta :S amióta megböktem ő mindig nagyon figyel a buszon és én nagyon izgulok ilyenkor, tiszta szégyenlős vok, még ráköszönni se merek :/ pedig látom a szemeiből, h ő is akarna valamit, csak ő is beszari, meg én is... nagyon sokszor már volt olyan, h majdnem ráírtam Facebookon, már mindent beírtam, h: "sziia : ))", csak az entert kellett volna megnyomnom, de egyzerűen nem megy...és ezt a félelmemet sehogyse tudom legyőzni...pedig tudom, h nem kell félni, mert nem harap :D sokkal egyszerűbb lenne, ha ő írna rám, de ő ezt sajnos nem teszi meg..ő is olyan nem kezdeményező típus lehet..

kérlek segítsetek nekem! mit írjak neki először?


2011. jún. 19. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
"Szia!"
2011. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jah..és utána? lécci értelmes válaszokat írjatok..
2011. jún. 19. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:
"Mizu?"
2011. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jó a segged :D markolnám...
2011. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az ilyen sablonos szövegeket inkább hanyagolnám...
2011. jún. 19. 17:19
 6/13 A kérdező kommentje:
mondtam, h normális válaszokat kérek!!!
2011. jún. 19. 17:19
 7/13 anonim ***** válasza:
ez sablonos neked, amúgy értelmes szöveget írtam, a magyar helyesírásban van értelme
2011. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Semmit... Nőből vagy, az ég áldjon meg, nem neked kell felszedni a pasit. Az oké, h vmi jelzést kell, h adj, de a bökéssel megtetted. Várd meg, h ő kezdeményezzen, nem kell lerohanni.

21L

2011. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Helló! :)

Remélem, nem zavarok, csak tök kedves srácnak tűntél, aztán gondoltam, megismernélek közelebbről is, ha nincs ellenedre. :)"


Ennél határozottabb ne legyél, mert a nyomulás az gázos egy kicsit. :D

Egyébként én is osztom azt, hogy próbálkozhatna ő, de ki tudja, mit szalasztasz el, ha nem lépsz. :)


Majd írd, hogy mi volt. :D

Szorítok, hajrá! :)


17/F

2011. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

hát,mondjuk megértelek valamilyen szinten,de ha a srác már rádköszönn se mer,ott már gondok vannak.egyébként nem értek egyet azzal a válaszolóval aki aztmondta,hogy a fiúknak kell kezdeményezni.könyörgök,ez a 21.század,én is úgy jöttem össze a pasimmal,hogy én kezdeményeztem!

szerintem simán ráírhatnál,elbeszélgettek arról,hogy melyik suliba jár,van-e barátnője,mik a kedvenc tantárgyai,hobbija,stb. egyébként facebook-on még könnyebben is megy,mint élőben.:) úgyhogy sok sikert,szorítok neked,majd meséld el mi volt.puszi.Gigi

2011. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!