Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki elöször?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki elöször?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik és megnéztem vipen majd visszanézett. 1 hét múlva megin megnéztem és megint visszanézett majd bejelölt ismerősként én meg felvettem msnre.

de mit írhatnék neki?


2010. aug. 11. 21:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hogy pl: szia..nem baj hogy felvettelek és utánna?
2010. aug. 11. 21:17
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a srác dolga lenne, hogy rádírjon. Neked az lenne a dolgod h ezt valahogy elérd :)
2010. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

"Szia!

1 óra 5000! Extra dolgok plusz 2000.

Gyere szeress béjbiii"

2010. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Mi az, hogy a srác dolga? A hajam égnek áll az ilyen hülyeségektől! Annak a dolga, aki a partnerfelvételt kezdeményezte, jelen esetben a lányé.


Először mindenképp köszönj rá, majd mondd meg neki, hogy te vagy az a lány, akit bejelölt vipen. Aztán kérdezd a hobbijairól, mit szeret csinálni, hogy telik a nyár, hol nyaralt, milyen zenét szeret, mi a kedvenc filmje, szokott-e olvasni, tv-zni... Kérdezgess tőle dolgokat. Ha érdekled, és nem paraszt, akkor vissza fog kérdezni, ezekre te válaszolsz, aztán kiderülnek a közös vonásaitok, lesznek dolgok, amiket mindketten szerettek, és máris van közös téma. Mellesleg ne éreztesd a csávóval, hogy te akarod felszedni. Ne lógj rajta mindig. Csak add a jelet, ő meg tudni fogja, mi a dolga.


Remélem, segítettem. :)

2010. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi:D
2010. aug. 11. 21:55
 6/11 anonim ***** válasza:

"megint visszanézett majd bejelölt ismerősként "


már bocs, de a csávó jelölte be, övé az elsőbség ;)

2010. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az mindegy. MSN-en nálam alap, hogyha felvesz engem a csaj, akkor írjon rám. Utálom azt, mikor felvesz valaki úgy, hogy nem ír. Beszariságra vall. Ha már felvett, akkor vegye a fáradságot, és köszönjön, mutatkozzon be.


A kedvencem az, mikor valaki felvesz, két hétig nem ír, na gondolok egyet, megkérdezem már, hogy kicsoda, és ráírok én. Erre odalök egy keresztnevet. Én azzal mit kezdjek? Vagy ami még jobb, ha megkérdezi, hogy ÉN miért vettem fel őt! Na ezen szoktam nagyokat szakadni, meg oltom is az ilyeneket rendesen. Általában az ilyen fajtával 2 sornál többet nem lehet dumálni, de nem is nagy kár.

2010. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen! nekem kell ráírnom mert én vettem fel..számomra ez egyértelmű
2010. aug. 11. 22:59
 9/11 Kerdesemvan ***** válasza:

csak viccessen:)

szerintem úgy könnyebb megtalálni a közös témát ami szintén valami komolytalan dolog,elsőre nincs miértkomoly dolgokról beszélgetni:P

2010. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Bas*unk?"
2010. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!