Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Teljesen kiborultam.

Figyelt kérdés
11 hónapja, hogy van barátom. Úgy volt, hogy augusztus 20.-án együtt nézzük majd a tűzijátékot a Dunapartról, de lemondta, mert a magyar jumpstyle ligába jelentkezett, és 19.-én fog kiderülni, hogy Ő jut-e tovább, vagy a másik srác. Én teljesen kiborultam. Sosem foglalkozik velem, és azt hiszem, ezt már nem lehet a távolságra fogni. Azon gondolkodom, hogy talán jobb lenne neki nélkülem, hiszen csak egy kolonc vagyok. Most elmentem boltba, és vettem 2 üveg bort. Beveszek 1 szem fájdalomcsillapítót, aztán legalább egy üveg bort megiszom. Nem tudom már, hogy mit tegyek. Nagyon szeretem a fiút.
2010. aug. 11. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
te hülye vagy
2010. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, sajna nem öl. :/ Pedig örülnék neki jelenlegi lelkiállapotomban :D
2010. aug. 11. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Most mi a baj? Ennek értelme sincs. Előző nap tud meg valami hülye eredményhirdetést, ezért másnap este nem mehet el veled?
2010. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akar :S Amúgy most, ahogy próbáltam megbeszélni vele ezt, elment egyből CoD-ozni...Szóval nemtom mit csináljak, le se sz.r. Nem beszélne vele valaki? xD
2010. aug. 11. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!