Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi motiválhat egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi motiválhat egy férfit abban, hogy feltörje egy nő közösségi oldalát?

Figyelt kérdés

Nem csinált semmit se csak nézelődött. Anno ismerkedtek egymással de nem folytatták, mert más dolgokra vágytak így nagyon nem volt jövőjük de barátok maradtak, bár a nő az utóbbi időben hanyagolta.


Olyan konkrét hasonló esetek is érdekelnek amik veletek esetek meg, ott nyilván többet tudhattok a motivációkról.



2020. nov. 6. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Én is beléptem egyszer az exemére. Annyira sunnyogott, hogy csak így tudtam kideríteni az igazságot! Mekkora féreg vagyok mi?

Jól tettem, hogy hallgattam a megérzésemre!

2020. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Azt jelenti, hogy egy beteg faśz lehet, és mellesleg büntetendő amit csinált, hiába "csak nézelődött", nincs mentség.
2020. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Még soha nem csaltam meg senkit,de ha ilyenre vetemednék,egész tuti,hogy messengeren és egyéb ilyen alkalmazásokon nem hagynék ilyen nyomokat.
2020. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valamit meg akart tudni.

Talán féltékeny volt... Etikátlan dolog, mert olyan helyre ment, ami a másiknak a magánszférája, tehát nem biztos, hogy akarta a másik tudni, hogy a behatoló tudjon róla...

A meggyőződésre más módszert kell alkalmazni.

2020. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!