Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt a férfit csak a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a férfit csak a szex motiválhatja?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt kezdődött a sztorink, pár hónapig csak ismerkedtünk, majd felhozta, hogy ő kapcsolatot nem akar, de szex lehetne. Belementem, mert hülye voltam, szerelmes és fiatal.

Aztán ahogy teltek a hónapok az egész átalakult, mondta, hogy szeret, olyan lett mint egy párkapcsolat. Gyakorlatilag együtt is voltunk. Azt tudni kell, hogy nem egy kiegyensúlyozott ember, így sokszor ment a "hagyjuk egymást inkább békén", amiből aztán mindig visszatáncolt.Én pedig hagytam, amíg be nem sokaltam , és le nem zártam.

Megismertem mást, összejöttünk, így évek teltek el, ő közben végig fel-fel bukkant időnként, hogy mi van velem.

Mikor szingli lettem, akkor újra egymásra találtunk, ő felhozta, hogy legyünk együtt mint egy pár, de nem viselkedett úgy, ahogy kellene egy kapcsolathoz. Szex viszont volt.( már az előtt is,mielőtt felhozta, hogy legyünk együtt.)


Én már nem akarok tőle semmit, komolyan sem vettem már, de néhány dolgot nem nagyon tudok hova tenni.


2018. okt. 18. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy egy opció vagy, ha kanos.
2018. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!