Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 32 éves nő 67 éves férfi? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves nő 67 éves férfi? Mi motiválhatja őket?

Figyelt kérdés
Teljesen odavannak egymásért! Lehet jövője egy ilyen kapcsolatnak? Mire számíthatnak a későbbiekben?

2016. szept. 19. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen esetekben a nőt például a férfi pénze, hogy nem kell mellette dolgoznia. A férfit meg a nő viszonylagos fiatalsága, hogy nem egy nagymamával kell járnia.
2016. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Leírtad, oda vannak egymásért.
2016. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Egyes, egyáltalán nem biztos, hogy a pénz. Nekem is volt harminc évvel fiatalabb barátnőm és még a tényleg filléres ajándékot sem akarta elfogadni.
2016. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

#3


Csak valahogy mindig gombapörkölt volt a menü miután bevetted a végrendeletbe...

2016. szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3/4 Miért mentetek végül szét?
2016. szept. 19. 10:11
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Pénz.
2016. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Pénz.
2016. szept. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
36%
Nem csak a pénz lehet. Pl az hogy az időseb pasi màr tudja hogy kell bánni egy nővel. Nem csalja meg fűvel fával.
2016. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer 20 evesen "jartam" egy 60 eves pasival fel evig voltunk egyutt es kb husz evet siman letagadhatott volna, es halal szerelmes voltam bele. Mindenrol lehetett vele beszelgetni, mindenre volt egy jo otlete/tanacsa, hasonlo volt a humorunk es az erdeklodesunk, mindig meg tudott nevettetni etc.


Egyebkent anyagiak azert sem jatszottak kozre, mert jomodu csaladbol jovok, mar akkor is volt autom, lakasom, kulfoldi egyetem...szoval az anyagi helyzete nem volt relevans. Ha valaki nem ragad le a kornal, akkor rengeteg emberbe bele lehet szeretni (mar aki szeretheto:-). Aztan elhagytam, de ez kozos megegyezes volt es azota is legjobb baratok vagyunk, ennek pedig ennek mar 14 eve.


Rengeteget tanultam tole es nelkule nem lennek az az ember aki ma vagyok, segitett felnoni, atveszelni az idetlen idoszakaimat, amikor mar "csak" baratok voltunk mindig vigyazott ram, h lehetoleg ne erjen akkora csalodas, ha eppen szivtoresem volt akkor is ott volt. Ott volt az eskuvoimen, a /konyves izlesem vele formalodott es alakult.


A mai napig meghatorozo resze az eletemnek, de mar nem ot hivom, ha valami bajom van, mert kvazi felnottem.


A szuleim eleinte elleneztek, de mivel eleg nyitottak emberileg egy ido utan elfogadtak, habar amikor szakitottunk mindketten fellelegeztek:-))A szuleimmel is joban van, pedig apuval eleinte voltak nezeteletereseik merthogy a vilaglatasuk mas es apu mindig ugy erezte, hogy ledonti az addigi nevelesi erdemenyeit:-))


Aki azt mondja, h egy ennyi idos embert 20-30 evesen csak a penzeert szeretni az vagy magabol indul ki, vagy se nem latott vagy olvasott eleget a vilagbol ahhoz, hogy kialakuljon egy nyitott eletszemlelete.

A vilag ennel sokkal komplexebb, mas kerdes hogy ehhez kell egyfajta koraerettseg is abban a korban.


Szoval sztem azert van vele mert szeretik egymast, nem korfuggo a dolog.

2016. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
09:41-es. Taníts Mester.
2016. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!