Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek népszerű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek népszerű?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy idáig nem nagyon járogattam el bulizni,nincs sok barátom se,de szeretném ha ez megváltozna.Nem akarok plázacica lenni,mert mostanában azok a menők,de én nem akarok ilyen lenni,hanem azt szeretném ha sokan ismernének,népszerű akarok lenni.

1 buliba voltam eddig,nem volt barátom,nem iszok,cigizek( nem is akarok soha!),eléggé gátlásos félénk "kislány" vagyok,vagyis szerintem mások így látnak,de én teljesen másnak érzem magam belül,csak félek előhozni ezt az énem,nem merek megnyílni másoknak.Hogyan változzak meg?Mi kell ahhoz,hogy valaki népszerű legyen?

16/L


2010. aug. 9. 18:44
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Okés,majd hamarosan írok privit:)
2010. aug. 9. 20:22
 22/27 anonim ***** válasza:
oké:D
2010. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
várom xD
2010. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Eddig nem olvastam el a válaszokat, szval lehet hogy már valaki leírta de hát ugye jobb többször..

Tehát: "eléggé gátlásos félénk "kislány" vagyok,vagyis szerintem"

elég komoly önbizalom hiány. tehát innen népszerűnek lenni elég esélytelen már bocsi, a célod legyen az hogy napról napra egyre nyitottabb legyél az emberek felé.

Ahhoz hogy népszerű legyél borzasztóan közvetlennek kell lenned... ami elég távol áll tőled... MÉG

Akár 1 év alatt is teljesen meg tudsz változni ha akarsz :) Önbizalom hiányodvan nem is kics.. ami a félelemből fakad.. az elutasítástól való félelem is.. illetve elég sok minden benn lehet a pakliban...

Hogy változz meg? Győzd le a félelmed. Kezdj el beszélgetni olyan emberekkel akikkel eddig nem beszéltél.

Napról napra próbálj meg közvetlenebb lenni és beszélj másokkal.. de ne erőltesd.. csak lazán :DD

Ne népszerű próbálj meg lenni... hanem először próbáld meg legyőzni a félelmeid :)

Írtad hogy buliba is szeretnél járni stb... nézz kis 1-2 szinpatikus emberkét akikről tudod hogy járnak ide oda.. és azokkal fokozatosan vedd fel a kapcsolatot....aztán irány vmi party :) wrold peace

2011. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
velem is ez van:S
2011. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
na hogy sikerült?:D
2011. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
:) Hát azóta már eléggé megváltoztam:D Járok bulizni,sőt lételemem a bulizás,iszom is,cigizem is,bár erre nem vagyok büszke,meg a többséggel ellentétben sunyiban csinálom.Sokkal több embert ismerek már azóta,népszerű nem vagyok,de már nem is akarok az lenni,sokkal jobb,hogy vannak igaz barátaim:)Nagyobb társaságokban még talán most is egy kicsit visszafogottabb vagyok,de már kezdem elfogadni így magam.Pasi az sajnos nincs,csak futó kapcsolatok,pedig már igazán jó lenne egy komoly kapcsolat:(
2011. dec. 30. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!