Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek népszerű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek népszerű?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy idáig nem nagyon járogattam el bulizni,nincs sok barátom se,de szeretném ha ez megváltozna.Nem akarok plázacica lenni,mert mostanában azok a menők,de én nem akarok ilyen lenni,hanem azt szeretném ha sokan ismernének,népszerű akarok lenni.

1 buliba voltam eddig,nem volt barátom,nem iszok,cigizek( nem is akarok soha!),eléggé gátlásos félénk "kislány" vagyok,vagyis szerintem mások így látnak,de én teljesen másnak érzem magam belül,csak félek előhozni ezt az énem,nem merek megnyílni másoknak.Hogyan változzak meg?Mi kell ahhoz,hogy valaki népszerű legyen?

16/L


2010. aug. 9. 18:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
figyelj engem is így láttak elég sokáig, de most viszont épp az ellenkezője vagyok. szóval népszerű és velem hülyülnek a fiúk. mert pl egy felelsz vagy mersz alkalmával simán lesmárolom, ha nem az a szörnyű típus. és ennyi:D
2010. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

:)És hogy csináltad,hogy népszerű lettél?

Ne értsd félre,de én nem akarok ribanc lenni,vagy hasonlók,csak szeretnék kicsit a középpontban lenni.

2010. aug. 9. 18:50
 3/27 anonim ***** válasza:
ha szép vagy, vagy jó testi adottságokkal rendelkezel (nagy mell, jó segg) akkor könnyen lehetsz népszerű :D
2010. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

nos, egyszerű volt:D most így visszagondolva.

am 13/L vagyok:D

ha gondolod írj privit msn-el és beszélhetünk:D

2010. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Hát sokak szerint az arcom szép,de testre van még mit gyúrnom,bőven sajnos:S

Jó,és ha ez meg van,hogyan tovább?Sajnos fogalmam sincs,mit kell tenni,hogy sok ismerősöd legyen,és kedveljenek is,a fiúk is.pl.ha hozzám odajön egy srác,teljesen elpirulok,vagy nem is tudok mit szólni,esetleg teljesen össze-vissza beszélek,és ezt akarom leküzdeni,hogy bátran "ne merjek szólni" a pasiknak is

2010. aug. 9. 18:54
 6/27 anonim ***** válasza:
Minek akartok ti nők mások lenni mint amik valójában vagytok...soha nem értettem az oké ,hogy nem akarsz plázamacska lenni de népszerűség? Légy önmagad és ha nem is leszel népszerű elmondhatod,hogy aki szeret az teljesen önmagadért szeret. Ezzel a népszerűséggel az a gond,hogy egyenes arányosságban áll a ribancsággal. Ergo minél népszerűbb valaki annál több palival kezd ki vagy annél könnyebbvérű. Legyél egyéniség de a magad módján ne a tömegén.
2010. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Igen,értem hogy mit mondasz,de az a helyzet,hogy én nem azért akarok népszerű,a középpontban lenni,mert az olyan menő,hanem mert így nem érzem jól magam,hogy egy "senki" vagyok,viszont ribanc se akarok lenni,mert van eszem,és látom hogy mennek a dolgok,kik a legnépszerűbb csajok,akiknek alap,hogy jó a kézimunkájuk....

Szóval ezt nem akarom,hanem úgy szeretnék népszerű lenni,hogy ne essek át a ló tulsó oldalára.Remélem értitek.

2010. aug. 9. 18:56
 8/27 anonim ***** válasza:

héé oké, én sem és senki sem tökéletes. és nem tartom magam tömegcikknek, mert ha arról van szó, egyedül is kiállok a vélemnényem mellett. az öltözködési stílusom is egyedinek mondható. és sokan a személyiségem miatt kedvelnek leginkább. de mondom privit dobsz és beszélünk =)


1. voltam

2010. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Szerintem az a te nagy bajod, hogy nem vagy megelégedve önmagaddal, ami marhaság. Ne másoknak akarj megfelelni, mert ha most elkezdesz direkt megváltozni, akkor nem leszel hiteles. Sokkal jobban becsülik azt, aki önmaga mer lenni, még ha az nem is olyan trendi. Ha van kedved elmenni egy buliba, menj nyugodtan. De ne azért tedd, hogy ezáltal népszerűvé válj!

Én sosem jártam el a haverjaimmal középiskolában, de mégis szerettek.

2010. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
én szeretek bulizni, de ha nincs kedvem, nem megyek. nem azért megyek, mert a tömeg is megy. 1. voltam
2010. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!